Hakkımızda

Öz Klima Servisi 12 yıllık deneyim ve tecrübesi kaliteli ve güvenilir hizmet için gayret göstermektedir. İstanbul Klima Servisi tüm markaların servis, tamir, bakım ve gaz dolum işlemlerini eksiksiz olarak yapmaktadır.

Havalandırma ve iklimlendirme teknolojileri konusunda uzmanlaşan firmamız İstanbul genelinde yaygın bir servis ağının sahibidir.

Öz Klima Servisi olarak Neden Farklıyız

Hep birlikte İstanbul gibi büyük bir metropolde yaşıyoruz. Artan nüfus, yoğun trafik ve kocaman binalar arasında temiz bir nefesin kıymetinin farkındayız. Her geçen gün hayatımızda daha fazla yer kaplayan iklimlendirme teknolojilerini sürekli takip ediyoruz. Bu nedenle eğitim ve deneyimlerimizi artırıyoruz. Daha kaliteli hizmet için her gün daha da fazla çalışıyoruz.

Tam donanımlı araçlar ile İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında 7 gün 24 saat klima servisi sağlıyoruz.

Her zaman en kaliteli hizmet verme garantisiyle çalışan bir kadro ile hizmet veriyoruz. İstanbul’un en güvenilir klima bakım ve tamir servisi olmak için gün be gün gelişiyoruz. Müşterilerinin memnuniyetiyle her geçen gün bu amaca bir adım daha yaklaştığımızın farkındayız.

Anacımız sektörde kaliteli hizmet anlayışına katkı sağlamak. Hizmet verdiğimiz müşterilerimize servis hizmetimizi, kaliteli, hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlar ile ulaştırmak.

Öz klima servisi olarak %100 müşteri memnuniyet ile sizlere hizmet vermek bizleri mutlu ediyor.

Tüm marka ve model klimaların, klima tamiri, arıza, teknik servis, bakım ve gaz dolum hizmetleri için yanınızdayız. Servis çağırmak için Servis Talep formunu doldura bilirsiniz.