İstanbul klima servisi

istanbul-klima-servisleriÖz klima olarak İstanbul klima servisi sektöründe uzun yılladır hizmet veren, sektörün öncü firmalarından biriyiz. İstanbul genelinde 100% müşteri memnuniyeti ile garantili klima servisi sağlamak amacı ile sürekli çalışıyoruz. Sektörde kaliteli hizmet anlayışına katkı sağlamanın önemli bir değer olacağı görüşündeyiz. Bu yüzden sürekli daha iyi olmak için emek harcıyoruz.

İstanbul servis personelimiz klima arıza ve tamiri konusunda son derece deneyimli ve tecrübelidir. Yılların biriktirdiği bu tecrübe ile işimizi her zaman en iyi şekilde yapıyoruz. İstanbul en iyi klima servisleri arasında gösterilmekten gurur duyuyoruz ve her zaman öyle kalmak istiyoruz.

Bizi tercih etmeniz için birkaç sebep

istanbul-klima-servisi-fiyatlarıİstanbul Avrupa ve Anadolu yakası fark etmeksizin haftanın her günü 24 saat klima servisi sağlıyoruz. Oldukça geniş bir servis ağına sahibiz. Tüm İstanbul’da hem çok hızı hem de kaliteli klima servis ve tamir işlemlerini yapabiliyoruz. Hafta sonu acil durumlar için nöbetçi klima servisi personelimiz ile hizmet veriyoruz.

Müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları bizim için önemlidir. Güler yüzlü ve işinde uzman teknik personellerimiz her zaman en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Yapılan tüm işlemler ve kullanılan her türlü yedek parça firmamız garantisindedir. İstanbul ve yakın iller için işçilik ve parça garantili klima servisi hizmeti verilmektedir. Klima tamir, bakım ve onarımları tümüyle orinal yedek parça kullanılarak yapılmaktadır.

Tam donanımlı araçlarımız ile yerinde teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır. Genellikle klimanız yerinden sökülmeden klima arıza tespiti ve tamiri gerçekleştirilmektedir. Böylece ev içerisinde hiç bir dağınıklık olmadan klima tamir ve onarımı yapılmaktadır. Kesinlikle klima sökülmesi gereken arızalarda ise en kısa sürede tamir işlemlerini gerçekleştirip tekrar montajını yapılmaktadır.

İstanbul klima servisi en kaliteli hizmet, en uygun fiyat anlayışı ile çalışmaktadır. Tüm müşterilerimizin klima tamir işlemlerini en iyi fiyatlar ile gerçekleştirilmektedir. Bütçenizi de zorlamadan hayatınızdaki konforu sürdürmek için bize ulaşın.

Ev ve ofis tipi split klima servisi

Ev-ve-ofis-tipi-split-klima-servisi-oz-klima-servisiDuvar tipi split klimalar genellikle evler, bürolar ve küçük iş yerleri için tercih edilmektedir. İç ünite oda içesindeki en uygun duvara yapılmaktadır. Bu yüzden ev tipi, ofis tipi veya duvar tipi klima olarak adlandırılmaktadır. Hem estetik bir görünüme sahiptir hem de sessiz çalışır.

İstanbul her bölgesinde split klima arıza ve montaj işlemleri için servis hizmetimiz bulunmaktadır. Her marka split klima için orjinal yedek parça sağlanmaktadır. Slip klima gaz dolumu uzman servis personellimiz tarafından yapılmaktadır.

Salon tipi split klima servisi

Salon tipi klimalar genellikle otel, okul, cami gibi insan yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda tercih edilmektedir. İç üniteleri ev tipi klimalara göre çok daha büyüktür. Geniş mekanların iklimlendirme ve havalandırma çözümü sağlar.

Solan tipi klima montaj, bakım ve servis işlemleri İstanbul klima servisi tarafından yapılmaktadır. Servisimiz tarafından salon tipi klima gaz dolum işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Yer & Tavan tipi split klima servisi

istanbul-tavan-tipi-klima-servisiYer & tavan tipi klimalar awm, otel, mağaza gibi çok büyük alanlarda kullanılmaktadır. Kullanılan klima çeşidine göre iç ünite yere monte edilmekte veya tavana asılmaktadır. Çok geniş mekanlar için iklimlendirme ve havalandırma çözümleri için idealdir.

Yer & tavan tipi klimalar ayrıca uzmanlık gerektiren bir konudur. Yer & tavan tipi klima servisi ve montajı duvar ve salon tipi klimalara göre daha zordur. Uzman ekiplerimiz tarafından yer & tavan tipi klima için bakım, montaj ve gaz dolum işlemleri gerçekleştirilmektedir.

İstanbul klima servis fiyatları

Klima servis fiyatları yapılması gereken işleme göre değişiklik göstermektedir. Yapılan işlem veya kullanılan yedek parça gibi faktörlere göre servis fiyatı belirlenmektedir. Müşterilerimiz için en uygun servis fiyatları ile hizmet verilmektedir.

Klima servisi ihtiyaçlarınızda bizi arayın. Önce müşteri temsilcilerimiz konum, klima markası ve arıza hakkında bilgileri almaktadır. Sonra servis işlemleri ve klima arıza tespit ücreti ile ilgili bilgilendirme yapmaktadır.

Tüm klima markaları için garantili servis hizmeti

Uğur, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Demirdöküm, Gree, Haier, LG, Daylux, Samsung, Sanyo, Siemens, Vestel gibi ülkemizde çok satılan tüm klima markaları için servis hizmeti vermekteyiz. Ayrıca Daikin, Mitsubishi, Midea, Hitachi, Toshiba gibi havalandırma sistemleri sektöründe dünya markaları için klima servisi ve orijinal yedek parça hizmeti sağlıyoruz.

Avrupa ve Anadolu yakası iletişim numaralarımız

Klima montaj, tamir, bakım, servis ve gaz dolumu için İstanbul geneli için iletişim numaramız 0 542 261 54 60. Hafta içi veya hafta sonu 24 saat hizmet verilmektedir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp