Şile Klima Servisi

Şile Klima Servisi | ☎️ 0530 930 85 95

Şile klima servisi, tamiri, bakımı, montajı, kurulumu, arıza çözümleri ve gaz dolumu işlemlerinde 10 yılı aşkın süredir uygun fiyatları ile hizmet vermektedir. Şile ve İstanbul Anadolu yakası geneline en hızlı şekilde klima servisi hizmeti sağlanmaktadır.

Çok uzun yıllardır iklimlendirme ve havalandırma sistemleri üzerine çözümler geliştirmekteyiz. Son teknolojileri takip ederek hizmet kalitemizi her zaman en üst düzeyde tutmak için gayret gösteriyoruz. Uzman teknisyen kadromuzla %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle hizmet vermekteyiz. Hizmetimizi en kaliteli şekilde yaparak Şile klima servisleri arasında fark oluşturmaya gayret gösteriyoruz.

Uzman teknisyenlerimiz ve geniş servis ağımız ile arıza kayıtlarına en kısa süre içerisinde cevap verebilmekteyiz. Hafta sonu dahil tüm İstanbul ve Anadolu yakası klima servisi bölgelerine 7/24 bakım ve montaj işlemleriyle müşterilerimizin yanındayız. Marka ve modeli farkı olmadan klima ile ilgili her türlü sorunuzda uzman teknisyenlerimiz hizmetinizdedir.

Sıkça Karşılaşılan Klima Şikayetleri

1) Klima soğuk üflemiyor

Klima yeterince soğuk veya sıcak hava vermiyorsa önce çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Kontrol sonrasında hava üflemesinde bir problem olduğunu düşünüyorsanız, soğutucu gaz seviyelerinin analiz edilmesi gerekir. Bu analiz klimanızdan çıkan havanın gerçekten soğutulduğuna emin olmamıza yardımcı olur.

2) Klima fanı çalışmıyor

Klima fanı çalışmadığında kontrol ettiğimiz şey fan motoru arızası olup olmadığıdır. Fakat klima kart arızası veya farklı bazı arızalar nedeni ile de klima benzer hatayı yapar. Arızanın doğru tespiti için uzman bir servisten yardım almak gerekir. Arızanın nedeni tespit edildikten sonra gerekli onarım ve tamirat işlemleri yapılmaktadır. Şile klima kart tamiri teknik personellerimiz tarafından yapılabilmektedir.

3) Klima kötü kokuyor

Klimadan kötü koku gelmesi en sık aldığımız şikayetlerden biridir. Genellikle filtrelerde biriken kirden dolayı yapmaktadır. Bu şikayetin giderilmesi için yapılması gereken ilk işlem klima bakımıdır.

4) Klima kompresörü arızası

Klima kompresörü klimanın dış ünitesinde bulunan önemli parçalarındandır. Müşterilerimizden sık sık dış ünitenin çalışmadığı şikayeti gelir. Şile klima servis teknisyenleri tarafından her marka klima kompresör tamiri garantili olarak yapılabilmektedir.

5) Klima motoru devreye girmiyor

Klima motoru devreye girmiyor sorusu, birkaç farklı nedenden kaynaklı olabilmektedir. Bunlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Elektrik Problemi: Klimanın motoru, elektriksel bir sorun nedeniyle devreye girememiş olabilir. Bu nedenle, klimanın elektrik bağlantıları kontrol edilmeli ve gerekirse İstanbul klima servisi teknisyenleri çağrılmalıdır.
  • Düşük Soğutucu Seviyesi: Klimanın soğutucu seviyesi çok düşükse, klimanın motoru devreye giremez. Bu durumda, soğutucu seviyesi kontrol edilmeli ve gerekliyse eğer tekrar doldurulmalıdır.
  • Fan Arızası: Klimanın fanı arızalıysa, kesinlikle motor devreye giremez. Fanın tamir edilmesi veya değiştirilmesi gereklidir.

Şile Klima Servis Fiyatları

İşlem Tutar
Klima Servis Ücreti 200 TL - 250 TL
Klima Montaj Ücreti 600 TL - 1300 TL
Klima Arıza Tespit Ücreti 200 TL
Klima Bakım Ücreti 150 TL -350 TL
ÖNEMLİ : Yukarıdaki fiyatlar, servis, montaj, arıza, bakım ücretleri olup harici çıkabilecek arıza, parça, bakır boru gibi yedek parça işlemleri ayrıca fatura edilecektir.

Ekibimiz ile Şile klima sök tak hizmeti de veriyoruz. Mevcut klima ünitenizi özenli bir şekil de söküyor ve istediğiniz yere hızlı bir şekilde monte ediyoruz. Şile klima sök tak fiyatı konusunda ise diğer firmalar arasında en uygun fiyatı vermeye çaba gösterip klimanızın modellerine göre fiyat veriyoruz. Konforunuzun daha iyi bir hale gelmesi için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın !

Klima bakımı yaptırmak hem gerekli hem de çok faydalıdır

sile-klima-tamiriUzman teknisyenlerimiz ve uygun bakım ücreti ile Şile ve tüm Anadolu yakasında klima bakımı yapmaktadır. Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için klima bakımlarının düzenli olarak 6 ayda bir yapılması gerekmektedir.

Klima bakımlarını bazen ihmal ettiğimiz bir durumdur. Klimanın düzgün çalışmasını engelleyen faktörlerden biri düzenli klima bakımı yaptırılmamasıdır. En çok rastlanan sorunlardan biri hava filtresinin kirlenmesidir, bu da büyük soğutma sorunlarına neden olabilmektedir. Şile klima servisimiz, gerekli bakım ve onarımını yaparak en iyi şekilde verim almanızı sağlayacaktır.

İstanbul gibi kalabalık şehirlerde iklimlendirme sistemleri kullanmak çok kıymetli hale gelmiş durumda. Daha temiz ve ferah yaşam ortamı için kesinlikle temiz bir klimaya ihtiyaç vardır. Kullanılan filtreler sayesinde klimalar ısıtma veya soğutma yaparken aynı zamanda ortamdaki havayı istediğimiz gibi temizler. Bakımlar sayesinde oluşacak arızanın önüne geçilerek size sağlıklı, ferah ve temiz bir hava kazandırır.

Filtrede biriken kir, toz ve bakteri klima çalıştıkça bulunduğunuz ortama yayılmaktadır. Buda çeşitli hastalıklara yol açmaktadır. Ancak klimaya düzenli bakım yapıldığında filtrelerde bakteri oluşumunu engelleyip rahat nefes aldırmaktadır.

Şile Klima Bakımının Önemi

Klimalar belli bir süre kullanıldıktan sonra içerisinde ki maddelerden kaynaklı olarak insanlara bir nevi zarar verebilmektedir. Klima bakımı bu yüzden oldukça büyük bir öneme sahip. Sizler de sağlığınız için şile klima bakımı yaptırmak isterseniz whatsapp üzerinden veya telefon numaramız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Şile klima gazı ölçümü ve dolumu

Bakım esnasında yaptığımız bir diğer işlem klima gazı ölçümüdür. Klima gazında eksilme varsa önce gaz kaçağının nedeni tespit edilmektedir. Gerekli tamir işlemleri yapıldıktan sonra klima gaz basım işlemi yapılmaktadır.

Şile klima gazı dolumu işlemlerinde mutlaka güvenilir ve zararsız gaz tercih edilmelidir. Gaz basımı uzman teknik personel tarafından özel araçlar kullanılarak yapılmaktadır.

Klima servisini dikkatli seçin! Mağdur olmayın

Şile ve diğer İstanbul ilçelerinde ucuz klima servisi, tamiri ve bakımı için kolayca klima tamircisi bulunabilmektedir. Fakat en önemlisi doğru klima servisten hizmet almaktır. Her şeyden önce aldığımız hizmetin kalitesine ve servis sonrası hizmetlere de dikkat etmek gerekir.

Çoğu zaman adresi bile belli olmayan kişilerden alınan hizmet sonrası mağduriyetler yaşanmaktadır. Bilgisiz ve tecrübesiz kişilerin müdahalesi sonucu klima zarar görür. Ne yazık ki çoğu zaman basit arızalar çok daha büyük masraf açan arızalara dönüşür. Genellikle arıza hiç giderilmediği gibi hizmet sonrası bu kişilere ulaşmakta mümkün olmaz . Bu şekilde mağduriyet olan müşterilerimiz arızlarının giderilmesi için bize ulaşmaktadır. Bu nedenle bilindik ve güvenilir servisleri tercih etmek sizi her açıdan koruyacaktır.

Şile klima servisi, bakımı ve gaz dolu ücretleri

Şile klima servisi, montajı, arıza tespiti, bakım, onarım ve gaz dolum ücretleri hakkında bilgi almak için temsilcilerimize ulaşın. Arızanın durumu veya bakım esnasında ortaya çıkan farklı etkenler fiyatların değişmesine neden olur. Klimanın durumu hakkında net bilgi alındıktan sonra fiyatlandırma yapılabilmektedir. Müşteri onayı alınmadan klimaya kesinlikle tamir, bakım veya müdahale yapılmamaktadır.

Tüm klima modellerinin tamir, bakım, onarım ve servis hizmeti mevcuttur. Hafta içi veya hafta sonu 24 saat hizmet numaramız 0 530 930 85 95.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp