Pendik Klima Servisi

Pendik Klima Servisi | ☎️ 0530 930 85 95

Pendik için klima servisi, bakımı, montajı, tamiri, kurulumu ve gaz dolumu işlerinde uygun fiyatları kalite ile birleştiriyoruz. Uzun zamandan beri sektörün içerisindeyiz ve her geçen gün kendimizi daha da geliştiriyoruz.

Bakım ve tamir alanında uzman personellerimiz ile bölgemizde hizmet veren firmalar arasında önemli bir yere sahibiz. Yıllardır biriktirdiğimiz tecrübelerimiz ile klima arıza sorunlarına en kısa sürede çözüm üretiyoruz. Müşterilerimizin gönül rahatlığı ile bizi arayabilmesi çok önemli. Tarafımızdan gerçekleştirilen işlemlerin ve kullandığımız yedek parçaların tümüyle arkasındayız. Klima tamiri için kullandığımız yedek parçalar orjinal ve tüm servis işlemleri firmamız garantisindedir.

Pendik ve tüm Anadolu yakası ilçelerinde hafta sonu dahil 7/24 uzman servis personellerimiz ile birlikte klima servisi hizmeti veriyoruz. Cihaz arızalarına da en kısa süre içerisinde müdahale edilebilmektedir.

Güvenilir klima servislerini tercih edin

Servis seçimi yaparken güvenilir firmalardan hizmet almak çok önemlidir. Son dönemlerde eğitimsiz ve tecrübesiz pek çok kişi yetkli veya özel servis adı altında hizmet sunmaktadır. Günümüzde hemen her yerde ucuz klima bakımı veya gaz dolumu şeklinde reklamlar yapılmaktadır. Klima bakımı uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir iştir. Yanlış veya eksik yapılan bir işlemin güvenlik ve sağlık sorunlarına sebep olacağı unutulmamalıdır.

Gerçek şu ki kalabalık ve yoğun bir şehirde yaşıyoruz. Bu yüzden iklimlendirme sistemleri artık hayatımızın bir parçası hali gelmiş durumda. Ferah bir nefes almak için yaşadığımız ortamda kesinlikle klimaya ihtiyaç duyuyoruz. Güvenli ve verimli kullanım için ise tamir ve bakımlarına dikkat etmemiz gerekiyor.

Bu noktada Öz klima servisi olarak tavsiyemiz klimalarınızı güvenli ellere emanet etmeniz. Hem paranızı hem de sağlığınızı korumak için yetki belgesi olan servisleri tercih ediniz.

Pendik Klima Servis Fiyatları

İşlem Tutar
Klima Servis Ücreti 200 TL - 250 TL
Klima Montaj Ücreti 600 TL - 1300 TL
Klima Arıza Tespit Ücreti 200 TL
Klima Bakım Ücreti 150 TL -350 TL
ÖNEMLİ : Yukarıdaki fiyatlar, servis, montaj, arıza, bakım ücretleri olup harici çıkabilecek arıza, parça, bakır boru gibi yedek parça işlemleri ayrıca fatura edilecektir.

Pendik klima sök tak hizmetimiz ile klimanızı söktürürken mağdur olmayın. 7 yıl deneyimli çalışanlarımız ile birlikte, uygun fiyatlı hızlı bir şekilde klima sökümü ve montajını yapıyoruz. Pendik klima sök tak fiyatı konusunda ise sizlere uygun fiyatlı bir şekil de yardımcı olmaya hazırız. Sorunsuz bir sök tak işlemi için firmamızı arayabilirsiniz.

Bulunduğunuz ortam yeterince soğumuyorsa bizi arayın

Klimanın yeterince soğutmasının pek çok nedeni olabilmektedir. En çok bilinen neden gazının azalmış veya bitmiş olmasıdır. Bunun dışında bir çok arızadan dolayı cihazınız bozulabilmektedir. Örneğin kart ve elektrik arızası olduğunda da cihaz işlevini yerine getiremez. Veyahut dış ünitesinde kompresör bulunan kompresörde sıkıntı olduğunda yine ısıtma ya da soğutma yapmayacaktır.

Klima arıza durumlarında Pendik bölgesinde hizmet veren uzman teknik servisler çağırılmalıdır. Kullanıcının klimayı sökmesi, takması veya tamir etme çalışması risklidir. Servis personellerimiz haftanın her günü hizmet vermektedir.

Yerinde tamir hizmeti ile klima sökülmeden tüm işlemler yapılmaktadır. Klima kesinlikle yerinden sökülmesi gerekiyor ise söküm işlemi dikkatlice yapılmaktadır. Servisimiz tamir işlemleri gerçekleştirildikten sonra en kısa sürede klima montajını tekrar yapılmaktadır.

Pendik ilçesinde güvenli klima bakımı

pendik-klima-bakımTemiz bir hava için 6 ayda bir klima bakımı yaptırmak gerekir. Günümüzde klimalar sadece soğutmak veya ısıtmak için kullanılan cihazlar olmaktan çıkmıştır. Klimalarda kullanılan son teknoloji filtreler sayesinde cihaz ortamdaki havayı da daha sağlıklı bir hale getirir. Fakat bakım yapılmadığında biriken toz ve kir klimada bakteri oluşuna neden olur. Klima çalıştığında ise tüm bu toz ve bakterileri ortama yayar. Klima havayı temizlemek yerine kirletmeye başlar.

Aynı zamanda klima bakımı yapılmadıkça çalışma verimi düşer. Haliyle cihaz çok daha fazla enerji harcamaya başlar. Bu da yüksek elektrik faturaları ödemenize neden olur.

Uzman teknisyenlerimiz tarafından profesyonel hizmet verilmektedir. Bakım esnasında klima iç ve dış temizliği ile filtrelerin temizliği yapılmaktadır. Ek olarak genel kontroller, güvenlik kontrolleri ve klima gazı ölçümü yapılmaktadır. Klima güvenli ve verimli çalışır hale getirilmektedir.

Kaliteli Ve Profesyonel Hizmet İçin Başka Kapıya Gitmeyin !

Klimanızın bakımı, montajı ve tamiri konusunda uzman bir ekip arıyorsanız, pendik klima servisi hizmetimiz sizin için en doğru tercih olabilir. Alanında uzman teknisyenlerimiz, klimanızın sorunlarını en hızlı ve etkili şekilde çözmek için hazır durumda. Klima servisi hizmetlerimiz arasında klima bakımı, klima montajı ve klima tamiri de yer almaktadır. Bizleri tercih ederek klimanızın ne kadar üstün bir performans sergileyeceğini kendi gözünüzle görün.

Doğru Tekniklerle Klima Montajı

Klima montajı, klimanın doğru şekilde yerleştirilmesi ve bağlantılarının yapılması ile gerçekleştirilir. Yanlış montaj, klimanın düzgün çalışmasını engelleyebilir ve hatta ciddi sorunlara dahi neden olabilir. Bu nedenle, klima montajı konusunda uzman pendik klima montajı teknisyenlerimiz, doğru montaj işlemleri tekniklerini uygulayarak klimanızın sorunsuz çalışmasını garanti eder.

Montaj sırasında, klimanın doğru yerleştirilmesi için alanın ölçümlerini alıyoruz ve uygun bir yere yerleştriyoruz. Ardından, klimanın bağlantıları doğru şekilde yapılarak, klimanın verimli çalışmasını sağlıyoruz. Montaj işlemi bittikten sonra, klima performans testine tabi tutuyoruz ve herhangi bir sorun olmadığına emin oluyoruz. Siz de pendik bölgesin de güvenli klima montajı arıyorsanız bizlere telefon numaramız üzerinden ulaşım sağlayıp destek alabilirsiniz.

Sağlıklı Ve Temiz Hava İçin Gaz Dolumu Yaptırın

Pendik klima gaz dolumu hizmetimiz de müşterilerimize en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunmaktayız. Eğitimli teknisyenlerimiz, öncelikle klimanın gaz seviyesinin ölçümünü yaparak, cihazın doğru gaz miktarını belirlemektedirler. Daha sonra, doğru miktarda gaz dolumu yapıp klimanın verimli çalışmasını sağlıyorlar.

Gaz dolumu işlemi sırasında, teknisyenlerimiz klimanın bağlantılarını da kontrol eder ve gerekli ise onarım işlemlerini yaparlar. Ayrıca, gaz dolumu işlemi sonrasında, klimanın performans testi de yapılarak, herhangi bir sorun olup olmadığı kontrol edilir. Klimanız ile birlikte sağlıklı bir yaz ayı geçirmek istiyorsanız hemen gaz dolumu yaptırın.

Servis ve bakım fiyatları ne kadar?

Bakım, servis, gaz dolumu ve yedek parça hizmetlerinde Pendik klima servisi müşteri odaklı hareket etmektedir. Yapılan işlem veya kullanılan parçaya göre maliyet değişmektedir.

Temel bakış açımız işimizin sürekliliği ve kaliteli hizmet sağlamak şeklindedir. Bu yüzden servis bakım ve diğer tüm işlemlerde en uygun fiyatları sunmayı ilke edinmiştir.

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Pendik ilçesinde ve semtlerinde Tüm marka ve modellede garantili klima servis hizmeti veriyoruz.

Servis talebi iletişim bilgileri

Tüm marka ve modelleri için iletişim telefon numaramız 0 530 930 85 95. Hafta içi veya hafta sonu 24 saat hizmet verilmektedir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp