Pendik Klima Servisi

Pendik Klima Servisi | Bakımı | Montajı | Sök Tak | Gaz Dolumu

Pendik için klima servisi, bakımı, montajı, tamiri, kurulumu ve gaz dolumu işlerinde uygun fiyatları kalite ile birleştiriyoruz. Uzun zamandan beri sektörün içerisindeyiz ve her geçen gün kendimizi daha da geliştiriyoruz.

Bakım ve tamir alanında uzman personellerimiz ile bölgemizde hizmet veren firmalar arasında önemli bir yere sahibiz. Yıllardır biriktirdiğimiz tecrübelerimiz ile klima arıza sorunlarına en kısa sürede çözüm üretiyoruz. Müşterilerimizin gönül rahatlığı ile bizi arayabilmesi çok önemli. Tarafımızdan gerçekleştirilen işlemlerin ve kullandığımız yedek parçaların tümüyle arkasındayız. Klima tamiri için kullandığımız yedek parçalar orjinal ve tüm servis işlemleri firmamız garantisindedir.

Pendik ve tüm Anadolu yakası ilçelerinde hafta sonu dahil 7/24 uzman servis personelimiz bulunmaktadır. Cihaz arızlarına en kısa süre içerisinde müdahale edilebilmektedir.

Güvenilir klima servislerini tercih edin

Servis seçimi yaparken güvenilir firmalardan hizmet almak çok önemlidir. Son dönemlerde eğitimsiz ve tecrübesiz pek çok kişi yetkli veya özel servis adı altında hizmet sunmaktadır. Günümüzde hemen her yerde ucuz klima bakımı veya gaz dolumu şeklinde reklamlar yapılmaktadır. Klima bakımı uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir iştir. Yanlış veya eksik yapılan bir işlemin güvenlik ve sağlık sorunlarına sebep olacağı unutulmamalıdır.

Gerçek şu ki kalabalık ve yoğun bir şehirde yaşıyoruz. Bu yüzden iklimlendirme sistemleri artık hayatımızın bir parçası hali gelmiş durumda. Ferah bir nefes almak için yaşadığımız ortamda kesinlikle klimaya ihtiyaç duyuyoruz. Güvenli ve verimli kullanım için ise tamir ve bakımlarına dikkat etmemiz gerekiyor.

Bu noktada Öz klima servisi olarak tavsiyemiz klimalarınızı güvenli ellere emanet etmeniz. Hem paranızı hem de sağlığınızı korumak için yetki belgesi olan servisleri tercih ediniz.

Pendik Klima Servis Fiyatları

İşlem Tutar
Klima Servis Ücreti 200 TL - 250 TL
Klima Montaj Ücreti 600 TL - 1300 TL
Klima Arıza Tespit Ücreti 200 TL
Klima Bakım Ücreti 150 TL -350 TL
ÖNEMLİ : Yukarıdaki fiyatlar, servis, montaj, arıza, bakım ücretleri olup harici çıkabilecek arıza, parça, bakır boru gibi yedek parça işlemleri ayrıca fatura edilecektir.

Bulunduğunuz ortam yeterince soğumuyorsa bizi arayın

Klimanın yeterince soğutmasının pek çok nedeni olabilmektedir. En çok bilinen neden gazının azalmış veya bitmiş olmasıdır. Bunun dışında bir çok arızadan dolayı cihazınız bozulabilmektedir. Örneğin kart ve elektrik arızası olduğunda da cihaz işlevini yerine getiremez. Veyahut dış ünitesinde kompresör bulunan kompresörde sıkıntı olduğunda yine ısıtma ya da soğutma yapmayacaktır.

Klima arıza durumlarında Pendik bölgesinde hizmet veren uzman teknik servisler çağırılmalıdır. Kullanıcının klimayı sökmesi, takması veya tamir etme çalışması risklidir. Servis personellerimiz haftanın her günü hizmet vermektedir.

Yerinde tamir hizmeti ile klima sökülmeden tüm işlemler yapılmaktadır. Klima kesinlikle yerinden sökülmesi gerekiyor ise söküm işlemi dikkatlice yapılmaktadır. Servisimiz tamir işlemleri gerçekleştirildikten sonra en kısa sürede klima montajını tekrar yapılmaktadır.

Pendik ilçesinde güvenli klima bakımı

pendik-klima-bakımTemiz bir hava için 6 ayda bir klima bakımı yaptırmak gerekir. Günümüzde klimalar sadece soğutmak veya ısıtmak için kullanılan cihazlar olmaktan çıkmıştır. Klimalarda kullanılan son teknoloji filtreler sayesinde cihaz ortamdaki havayı da daha sağlıklı bir hale getirir. Fakat bakım yapılmadığında biriken toz ve kir klimada bakteri oluşuna neden olur. Klima çalıştığında ise tüm bu toz ve bakterileri ortama yayar. Klima havayı temizlemek yerine kirletmeye başlar.

Aynı zamanda klima bakımı yapılmadıkça çalışma verimi düşer. Haliyle cihaz çok daha fazla enerji harcamaya başlar. Bu da yüksek elektrik faturaları ödemenize neden olur.

Uzman teknisyenlerimiz tarafından profesyonel hizmet verilmektedir. Bakım esnasında klima iç ve dış temizliği ile filtrelerin temizliği yapılmaktadır. Ek olarak genel kontroller, güvenlik kontrolleri ve klima gazı ölçümü yapılmaktadır. Klima güvenli ve verimli çalışır hale getirilmektedir.

Klima gazı eksilirse ne olur?

Genellikle klimanın yeterince soğutmamasının nedeni klima gazı eksilmesidir. Normalde klimadaki gaz azalan bir şey değildir. Klima gazı azalıyorsa bir yerde kaçak var demektir. Bağlantı noktalarından veya zamanla oluşan çatlaklarda oluşan kaçak nedeniyle klima gazı azalır veya tamamen biter.

Klima gazı azaldığında klima ılık üfleyecek ve ortamı yeterince soğutmayacaktır. Ayrıca ortam ayarlanan ısıya gelemeyeceği için sürekli çalışır halde olacaktır.

Klimanın gazı bitmiş ne yapmalıyım?

Klima gazı bittiğinde önce nedeni tespit edilmelidir. Daha öncede söylendiği gibi klima gazı kullandıkça eksilen bir şey değildir. Klimada gaz bitmiş ise mutlaka bir yerde kaçak var demektir. Teknisyenlerimiz önce kaçağın kaynağını bulup tamir etmektedir. Daha sonra klimaya gaz basımı yapılmaktadır.

Servis personellerimiz klima gaz dolumu işlemlerini kontrollü bir şekilde yapmaktadır. Klima gaz basımı hassasiyet ile yapılması gereken bir işlemdir. Bazı kişiler ucuz maliyet için çevreye zararı olan gaz dolumu yapmaktadır. Gaz dolumu yaptırdığınız servisten mutlaka kullanılan gaz hakkında bilgi istenmelidir.

Ekibimiz tarafından yapılan tüm klima gaz dolum işlemlerinde çevreye zararsız klima gazı kullanılmaktadır.

Servis ve bakım fiyatları ne kadar?

Bakım, servis, gaz dolumu ve yedek parça hizmetlerinde Pendik klima servisi müşteri odaklı hareket etmektedir. Yapılan işlem veya kullanılan parçaya göre maliyet değişmektedir.

Temel bakış açımız işimizin sürekliliği ve kaliteli hizmet sağlamak şeklindedir. Bu yüzden servis bakım ve diğer tüm işlemlerde en uygun fiyatları sunmayı ilke edinmiştir.

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Pendik ilçesinde ve semtlerinde Tüm marka ve modellede garantili klima servis hizmeti veriyoruz.

Servis talebi iletişim bilgileri

Tüm marka ve modelleri için iletişim telefon numaramız 0 530 930 85 95. Hafta içi veya hafta sonu 24 saat hizmet verilmektedir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp