Ataşehir Klima Servisi

Ataşehir Klima Servisi | ☎️ 0530 930 85 95

Ataşehir klima servisi uygun fiyatları ile klima montajı, bakımı, gaz dolumu, arıza, kurulumu ve tamiri hizmeti sunmaktadır. Firmamız 10 yılı aşkın süredir ısıtma ve soğutma sistemlerinin servis hizmetlerini yürütmektedir.

Yıllardır biriktirdiği tecrübe ve deneyim sayesinde Ataşehir klima servisleri arasında öncü bir konumdadır. Tecrübeli ve uzman teknisyenlerimiz klima arızalarınıza en kısa sürede müdahale etmekte ve çözüm üretmektedir. Servis hizmetlerimiz sonrası müşterilerimizin gönül rahatlığı ile bize ulaşabilmesi çok önemli. Tüm servis hizmetlerimizin ve kullandığımız yedek parçaların tümüyle arkasındayız. Kullandığımız tüm yedek parça ve yapılan her türlü servis işlemi firmamız garantisi kapsamındadır.

Ataşehir ve diğer Anadolu yakası klima servisi bölgeleri ilçelerinde 7/24 hafta sonu dahil klima servisi hizmetimiz mevcuttur. Tüm klima arızalarına uzman ekiplerimiz tarafından en kısa sürede müdahale edilebilmektedir.

Adresi belli olmayan klima servislerine dikkat edin!

Klima servis ve bakım işlemlerinde doğru servisten hizmet almak çok önemlidir. Müşterilerimizin işlemlerini en ucuz fiyatlar ile yaptırmak istemeleriniz anlayış ile karşılıyoruz. Fakat aldığımız hizmetin kalitesine ve servis sonrası hizmetlere de dikkat etmek gerekir. İstanbul ve Ataşehir genelinde ucuz klima servisi, tamiri ve bakımı için kolayca klima tamircisi bulunabilmektedir. Çoğu zaman adresi bile belli olmayan kişilerden pek çok müşterimiz bu konuda mağduriyet yaşamaktadır.

Bilinçsiz ve özensizce yapılan müdahaleler nedeniyle klima daha çok zarar görmektedir. Çoğu kez tamir veya bakım işlemi sonrasında yaşanan sıkıntılarda muhatap bulunamamaktadır. Ya arıza hiç giderilmemekte yada kısa süre sonra yeniden oluşmaktadır.

Pek çok müşterimiz bu tarz hizmetleri aldıktan sonra arızlarının tamamen giderilmesi için bizden yardım istemektedir. Müşterilerimize tavsiyemiz hizmet sonrası sıkıntı yaşamamak için bilindik ve tecrübeli servisleri tercih etmeleridir.

AtaŞehir Klima Servis Fiyatları

İşlem Tutar
Klima Servis Ücreti 200 TL - 250 TL
Klima Montaj Ücreti 600 TL - 1300 TL
Klima Arıza Tespit Ücreti 200 TL
Klima Bakım Ücreti 150 TL -350 TL
ÖNEMLİ : Yukarıdaki fiyatlar, servis, montaj, arıza, bakım ücretleri olup harici çıkabilecek arıza, parça, bakır boru gibi yedek parça işlemleri ayrıca fatura edilecektir.

Ataşehir klima sök tak hizmeti için doğru adrestesiniz! Firmamız klima sök işlemi için en uygun fiyatlarla klima kurulumu ve sökümünü sağlamaktadır. Klimanızı söktükten sonra montajını yaparken gereken tüm ekipmanları temin ediyor ve hızlıca kurulumlarını yapıyoruz. Siz de ataşehir klima sök tak fiyatı konusunda bize danışın. Kaliteli hizmetimizle serinlemeye hız kesmeden devam edin!

En çok hangi klima arızaları ile karşılaşıyoruz

En çok karşılaştığımız klima arızalarının başında klimanın soğutmaması geliyor. Bunun yanında sık sık klimanın çalışmaması, klima kompresörü arızası ve klimamın kötü kokması şikayetleri alıyoruz.

Klimanın soğutmaması ile ilgili en sık karşılaştığımız arıza klima gazının bitmesi oluyor. Klima içinde ısıtma ve soğutma yapmak için bir gaz kullanılıyor. Klima içerisinde bulunan bu gazın herhangi bir kaçak olmadığı müddetçe azalması mümkün değil. Fakat borularda çatlak veya bağlantı noktalarında kaçak olduğunda klima gazı eksiliyor ve zamanla tamamen bitiyor. Bu nedenle klima soğutma veya ısıtma yapmıyor.

Sık karşılaştığımız diğer bir sorun ise klima kompresöründe oluşan arızalar. Klima kompresöründe de arıza olduğunda klima ısıtma veya soğutma yapmıyor.

En sık karşılaştığımız bir diğer arıza çeşidi de elektrik tesisatı arızaları. Çoğu müşterimizde klimanın çalışmaması elektrik tesisatından veya klimanın elektrik aksamlarından kaynaklanıyor.

Ataşehir klima servis teknisyenlerimiz tarafından klima kompresörü arızası tamiri eksiksiz şekilde yapılmaktadır. Klima gazı arızaları ve diğer klima arızaları için bize ulaşın. Her marka klimanın montaj, tamir ve bakımı için Ataşehir klima servisi uzmanlığı ile yanınızda.

Ataşehir Klima Tamiri Hızlı Ve Etkili Onarım

Klimanızın beklenmedik bir şekilde arızalanması rahatsız edici durumlardan bir tanesidir. Bu nedenle, Ataşehir klima tamiri hizmetimizle sizlere hızlı ve etkili bir çözüm sunmak için buradayız. Uzman teknik ekibimiz ile birlikte, klimanızın sorununu tespit ederek, hızlı ve kalıcı bir çözüm sunuyoruz.

Klimanızın arızalanması, genellikle düzenli bakımın yapılmaması veya uygun olmayan kullanım nedeniyle meydana gelir. Bu nedenle, klimanızın düzenli bakımını yaptırmak, onun ömrünü uzatacak ve performansını en üst düzeye çıkartacaktır. Güvenilir ve yetkili ataşehir klima servisi için bizleri arayın ve hemen klima arızanız hakkında bizlerden destek alın.

Klima Gaz Dolumların da Kaliteli Ürünler Seçilmeli

Klimanızın düzenli olarak gaz dolumu yaptırılması, klimanın verimliliğini artırır ve bu sayede enerji tasarrufu sağlar. Ataşehir klima gaz dolumu hizmetimizle, klimanızın uzun süre dayanması ve daha iyi performans göstermesi için gerekli olan tüm hizmetleri sunuyoruz. Klima gaz dolumların da firmamız kaliteli ve insan sağlığına zarar vermeyecek ürünleri kullanarak gaz dolumu yapmaktadır. Bizi tercih edin ve sağlıklı klimanın keyfini sürün.

Ataşehir klima bakımı ile ferah ve sağlıklı bir ortam elde edin

Ataşehir klima bakımı size sağlıklı ve ferah bir ortamda yaşama imkanı sağlar. Günümüzde klimalarda kullanılan filtreler sayesinde klimalar ısıtma ve soğutmanın yanında ortam havasının temizlenmesini de sağlar. Klima bakımı size ferah, temiz ve sağlıklı bir yaşam ortamı kazandıracaktır.

Müşterilerimize altı aylık periyotlarla bakım yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. Bakım ile klimanın iç, dış ve tüm filtreleri temizlenmektedir. Böylece klima içerisinde toz birikmez ve bakteri oluşumu da engellenmektedir. Bakım yapılmayan klima çalıştıkça biriken toz ve bakterilerin ortama yayılmasına neden olur. Bu da çeşitli hastalıkları beraberinde getirmektedir.

Ataşehir klima bakımı genel kontrol, temizlik ve filtre temizliği yapılması işlemdir. Filtrelerin değişmesi gerekiyor ise eski filtreler orjinalleri ile değiştirilmektedir. Bunun yanında klimanın genel kontrolleri de yapılmaktadır. Gaz ölçümü yapılarak gaz kaçağı olup olmadığı da kontrol edilmektedir. Gaz kaçağı tespit edilmesi durumunda gerekli tamirat yapılmakta ve klimaya gaz basılmaktadır.

Ataşehir ev ve ofis tipi klima gazı dolumu

Ataşehir servis personellerimiz tarafından yapılan ölçümlerde klima gazı eksikliği görülürse gaz dolum işlemi yapılmaktadır. Tabi ki bu işlem yapılmadan önce mutlaka gaz kaçağına neden olan eksiklik giderilmektedir. Klima gaz basımı uzman teknisyenler tarafından özenle yapılması gereken bir işlemdir. Günümüz klimalarında doğaya zarar vermeyen özel gazlar kullanılmaktadır. Her hangi bir şekilde klimaya hatalı gaz basılması sağlık ve güvenlik riski oluşturur.

Firmamız tarafından yapılan gaz dolum işlemlerinde kesinlikle yönetmeliklere uygun ve onaylı gaz çeşidi kullanılmaktadır. Müşteri talep etse dahi tehlike veya sağlık riski oluşturacak klima gazı çeşidi ile dolum yapılmamaktadır.

Ataşehir klima servisi ücret bilgileri

Ataşehir klima servisi, montajı, arıza tespiti, bakım, onarım ve gaz dolum ücretleri işlem türüne göre değişiklik gösterir. Randevu oluşturmadan önce müşteri temsilcilerimizden her konuda bilgi almak mümkündür.

Tüm klima modelleri için iletişim numaramız 0 530 930 85 95. Hafta içi veya hafta sonu 24 saat hizmet verilmektedir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp