Sancaktepe Klima Servisi

Sancaktepe Klima Servisi | ☎️ 0530 930 85 95

Sancaktepe klima servisi, tamiri, bakımı, montajı, kurulumu, arıza çözümleri ve gaz dolumu işlemlerinde uygun fiyatları ile hizmetinizdedir. Önce Sancaktepe sonra da Anadolu yakası klima servisi bölgeleri olmak üzere tüm İstanbul genelinde klima servisi hizmetimiz bulunmaktadır.

10 yılı aşkın süredir iklimlendirme ve havalandırma sistemleri alanında çözümler geliştirmekteyiz. Hizmet kalitemizi her zaman en üst düzeyde tutmak için gayret gösteriyoruz. Uzman teknisyenlerimiz ve deneyimli kadromuzla %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle hizmetlerimizi yürütüyoruz. İşimizi en kaliteli şekilde yaparak Sancaktepe klima servisleri arasında fark oluşturmaya gayret gösteriyoruz.

Uzman teknisyen kadromuz ve geniş servis ağımız ile arıza kayıtlarına en kısa sürede cevap verebilmekteyiz. Hafta sonu dahil 7/24 tüm Sancaktepe için klima servis, bakım ve montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Marka ve modeli ne olursa olsun klima ile ilgili her türlü sorunuzda uzman teknisyenlerimizle yanınızdayız.

Klima arızası nasıl belli olur?

Klima arızaları çeşitli şekillerde kendini belli eder. Mesela en sık karşılaşılan durum klimanın ılık üflemesidir. Ilık üflediği için klima ısıtma veya soğutma yapmaz. Aslında bu durum genellikle klima içerisindeki gazın bitmesinden kaynaklanır. Borulardaki veya ek yerlerinden sızan gaz zaman içerisinde azalır ve biter. İçinde gaz olmayan klima ısıtma veya soğutma yapmaz.

Bir diğer sık karşılaşılan arıza ise klimanın hiç çalışmamasıdır. Elektrik tesisatından, kart arızasından veya farklı nedenlerden dolayı klima hiç çalışmamaktadır.

Yine en sık rastladığımız sorunlardan biri de klima kompresörü arızasıdır. Dış ünitede bulunan kompresör bozulduğunda da klima faaliyet göstermez. Bu arızaların yanında pek çok klima farklı arızası ile karşılaşılmaktadır.

Sancaktepe klima servisi tarafından klima kompresörü tamiri, gaz dolumu ve her türlü arıza eksiksiz giderilmektedir.

Garantili servis hizmeti aldığınızdan emin olun. Ucuz klima tamiri veya bakımı diye kandırılmayın

sancaktepe-klima-tamiriSon dönemlerde Sancaktepe de dahil her yerde ucuz klima tamircisi veya bakımı şeklinde reklamlar yapılmaktadır. Eğitimsiz ve tecrübesiz pek çok kişi klima tamir bakım hizmeti vermektedir. Klima servisi ve bakımı uzmanlık kişiler tarafından yapılaması gereken bir iştir. Hatalı veya eksik yapılan müdahalelerin güvenlik ve sağlık sorunlarına sebep olacağı unutulmamalıdır. Klima servisi hizmetini güvenilir firmalardan almak servis sonrası sıkıntı yaşamamak için önemlidir.

Sizlere tavsiyemiz klimalarınızı garantili ve güvenilir servislere emanet etmenizdir. Bilindik ve kaliteli servisleri tercih etmek hem bütçenizi hem de sağlığınızı korumak için önemlidir. Klima servisi, onarımı veya tamiri hizmeti sağlayan kişiler mutlaka mesleki yeterlilik belgesine sahip olmalıdır.

Sancaktepe klima servisi tarafından yapılan işlemler ve kullanılan tüm yedek parça garantilidir. İhtiyaç halinde kesinlikle orjinal yedek parçalar kullanılmaktadır. Garantili bir şekilde uzman personellerimiz tarafından yerinde klima tamiri hizmeti verilmektedir. Klima sökme takma gerektiğinde en temiz ve düzenli şekilde işlemler yapılmaktadır.

Sancaktepe Klima Tamirin de En Çok Karşılaştığımız Arızalar

Sancaktepe klima tamirlerinde müşterilerimiz de en çok karşılaştığımız arızalar şunlardır;

  • Kompresör arızaları
  • Fan arızaları
  • Klima gazının bitmiş olması
  • Klimaya bağlı elektrik kablosunda kopukluk
  • Klima fanının çalışmaması

Siz de Sancaktepe de oturup bu tür hatalar veya daha farklı arızalar ile karşılaşıyorsanız eğer bizlere ulaşın, hemen çözüme ulaştıralım.

Sancaktepe Klima Servis Fiyatları

İşlem Tutar
Klima Servis Ücreti 200 TL - 250 TL
Klima Montaj Ücreti 600 TL - 1300 TL
Klima Arıza Tespit Ücreti 200 TL
Klima Bakım Ücreti 150 TL -350 TL
ÖNEMLİ : Yukarıdaki fiyatlar, servis, montaj, arıza, bakım ücretleri olup harici çıkabilecek arıza, parça, bakır boru gibi yedek parça işlemleri ayrıca fatura edilecektir.

Sancaktepe klima sök tak hizmetimiz ile yaz sıcağından sizleri kurtarmaya geldik. Deneyimli çalışanlarımız ile birlikte, uygun maliyetli klima montaj ve sökümünü hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Sancaktepe klima sök tak fiyatı ise firma olarak net bir fiyat veremiyoruz. Çünkü evinizde veya ofisiniz de bulunan klimanın marka, model ve diğer özelliklerini bilmemiz gerekiyor. Detaylı fiyat bilgisi için bizleri arayabilir veya whatsapp üzerinden yazarak iletişim kurabilirsiniz.

Bakım yaptırın, klima kullanırken sağlığınızdan olmayın

sancaktepe-klima-servisiKlima bakımı güvenli, verimli ve sağlıklı bir kullanım için mutlaka düzenli yaptırılması gereken bir işlemdir. Klima bakım teknisyenlerimiz ile Sancaktepe genelinde her gün klima bakımı hizmetimiz mevcuttur. Tüm bakımlar uzman teknisyenler tarafından, en modern cihazlar kullanılarak yapılmaktadır. Duvar, salon veya tavan tipi fark etmeksizin her çeşit klima bakımı eksiksiz yapılmaktadır.

Müşterilerimizden en sık duyduğumuz şikayetlerden biri klimadan kötü koku gelmesidir. Klimalar ortamı ısıtmak veya soğutmanın yanında ortamdaki havayı da temizleyen cihazlardır. Düzenli klima temizliği ve bakımı yapılmadığında klima içerisinde toz ve bakteri birikir. Bu bakteriler yüzünden klima kötü kokmaya başlar. Düzenli temizlik ve bakım ise klima içerisinde bakteri oluşumunu önler. Böylece klima sağlıklı bir hava ve ferah ortam sağlamaktadır.

Klimaya konulan gaza dikkat edin

Klimada dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise kullanılan klima gazıdır. Klima gazında eksilme olduğunda klimaya gaz basmak gerekir. Bu uzman teknik servisler tarafından dikkatli bir şekilde yapılması gereken bir işlemdir. Ayrıca klima gaz dolumu yaparken mutlaka doğaya zarar vermeyen özel gazlar kullanılmalıdır.

Sancaktepe klima gaz dolumu işlemleri uzman teknisyenlerimiz tarafından, son teknoloji cihazlar kullanılarak yapılmaktadır. Dolum yapılırken doğaya zararı olmayan klima gazı kullanılmaktadır. Müşteri tercihi olsa bile doğaya zararlı klima gazı ile tarafımızdan dolum yapılmamaktadır.

Sancaktepe klima servisi fiyatları ve iletişim

Sancaktepe klima servis, bakım ve montaj ücretleri yapılan işçilik ve kullanılan parça çeşidine göre değişiklik gösterir. 0 530 930 85 95 numaralı telefondan 724 bilgi almak ve randevu oluşturmak mümkündür.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp