Çekmeköy Klima Servisi

Çekmeköy Klima Servisi | ☎️ 0530 930 85 95

Çekmeköy klima servisi 10 yılı aşkın süredir iklimlendirme ve havalandırma sistemleri üzerine profesyonel çözümler geliştirmektedir. Deneyimli teknisyen kadrosu ve en modern cihazlarıyla Anadolu yakası klima servisi ilçelerinde klima servis hizmeti sağlamaktadır. Her marka klimanın servis işlemlerinde saha ekiplerimiz 7/24 hizmetinizdedir. Çekmeköy nöbetçi klima servis personellerimiz ile hafta sonu ve pazar günleri de hizmetimiz bulunmaktadır.

Bozuk klima tamiratı

Çekmeköy klima tamiri, bozulan klimanın arıza tespitinin yapılması ve sorunun giderilmesi işlemidir. Oluşan arızanın kaynağı tespit edildikten sonra çözüm için yapılması gereken ve yedek parça ihtiyacı belirlenmektedir. Öncelikle maliyet gözetilerek tamiri mümkün olan parçaların onarımı gerçekleştirilmektedir. Eğer parça tamir edilemiyorsa veya yüksek maliyetliyse orjinal yedek parça kullanılarak parça değişim işlemi yapılmaktadır. Tüm markaların Çekmeköy klima arıza tespiti, yedek parça temini ve tamiri firmamız garantisi ile yapılmaktadır.

Dış ünite kompresör tamiri

Klima kompresörü klimanın dış ünitesinde bulunan ve klima gazının sıkıştırılması işlemini yapan parçadır. Kompresör klimanın en pahalı aksamlarından biridir. Çekmeköy klima kompresör tamiri özel ekipmanlar kullanılarak, uzman servis personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Klima kompresörü tamir işlemi genellikle klima sökme işlemi yapılmadan gerçekleştirilebilmektedir.

ÇekmeKöy Klima Servis Fiyatları

İşlem Tutar
Klima Servis Ücreti 200 TL - 250 TL
Klima Montaj Ücreti 600 TL - 1300 TL
Klima Arıza Tespit Ücreti 200 TL
Klima Bakım Ücreti 150 TL -350 TL
ÖNEMLİ : Yukarıdaki fiyatlar, servis, montaj, arıza, bakım ücretleri olup harici çıkabilecek arıza, parça, bakır boru gibi yedek parça işlemleri ayrıca fatura edilecektir.

Çekmeköy klima sök tak ihtiyacınızı profesyonel ve bütçe dostu bir şekilde karşılıyoruz. Çalışanlarımız ile, mevcut klimanızı özenli bir şekil de söküyor ve yeni ünitenizi istediğiniz herhangi bir konuma montajını sağlıyoruz. Firma olarak da çekmeköy klima sök tak fiyatı konusunda oldukça uygun bir fiyat vermeye devam edip sizlerin bütçesini korumaya çalışıyoruz. Daha fazla bilgi ve fiyatları öğrenmek için bizleri aramanız yeterli olacaktır.

Çekmeköy klima bakım servisi

Çekmeköy klima bakımı, önce filtre temizlenmesi, parçaların temizlenmesi ve bazı filtrelerin değiştirilmesi gibi işlemlerden oluşur. Genellikle yılda bir kez yapılan klima bakım işlemi, klimanın biriken toz ve bakterilerden temizlenmesini sağlar. Aksi halde biriken toz ve bakteriler klima çalıştığında ortama yayılarak hastalıklara neden olabilmektedir. Çekmeköy klima bakım işlemi sağlıklı, temiz ve verimli klima kullanımı için tavsiye ettiğimiz bir işlemdir.

Klima gazı dolumu

Çekmeköy klima gazı dolumu klima gazında meydana eksilmenin kontrol edilerek tamamlanmasıdır. Klima gazı kullanımla eksilen bir şey değildir, bu yüzden dolum işleminden önce kaçak tespiti yapılmaktadır. Klimada kaçağa neden olan arıza giderildikten sonra klimaya gaz basımı yapılmaktadır. Çekmeköy klima gaz basımı sırasında gerekli kontrollerden geçmiş ve doğaya zarar vermeyen klima gazı kullanılmaktadır.

Ev veya ofis klima montajı

Çekmeköy klima montajı yeni alınan veya yeri değiştirilen klimanın iç ve dış ünite kurulumunun yapılmasıdır. Klima değişim veya taşıma yapılırken servisimiz tarafından eski klimanın sökümü de yapılmaktadır. Çekmeköy klima kurulumu, sökme ve takma işlemleri gerekli yapıldıktan sonra uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Uygun klima kapasitesi belirleme, montaj yeri tespiti ve diğer tüm sorularınız için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Çekmeköy klima servis, bakım, tamir fiyatları

Çekmeköy klima servisi en uygun fiyatları ile bakım, tamir ve kurulum ihtiyaçlarında yanınızdadır. İşlem öncesinde müşterimize servis ücreti, yedek parça ve maliyet hakkında tüm bilgiler verilmektedir. Teknisyenlerimiz müşteri onayı alınmadan asla cihaza herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. Servis çağırmadan teknik destek, ücret ve diğer konular ile ilgili telefon ile bilgi almak mümkündür. 0 530 930 85 95 numaralı telefonumuzdan 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp