Klima Bakımı

istanbul-klima-bakımıİstanbul kalabalığında sağlıklı ve konforlu bir yaşam ortamı sağlamak için yıllık klima bakımı yaptırmak gereklidir. Sağlığınız ve güvenliğiniz için klima bakımı kesinlikle uzman bir teknik servis tarafından titizlikle yapılmalıdır. Aslında sağlığınızı ve paranızı riske atmamak için güvenilir bir klima bakım servisi ile çalışmak yeterlidir.

Öz klima olarak 10 yılı aşkın süredir iklimlendirme ve havalandırma sistemleri sektöründe hizmet vermekteyiz. Klima bakımı konusunda uzman teknisyenlerimizle İstanbul için hızlı, kaliteli, uygun fiyatlı ve garantili bakım hizmeti sunuyoruz. Uzman kadrosu ve geniş servis ağı ile İstanbul klima bakım servisleri arasında öncü firmalardan biriyiz.

Neden klima bakımı yaptırmalıyım?

istanbul-klima-bakım-servisiTemiz hava ve konforlu bir ortam sağlamak için kullandığımız klimalar bakımları yaptırılmadığında sağlığımızı tehdit etmektedir. Bakımsız klima filtrelerde biriken toz, kir ve mikropların ortama yayılmasına neden olur. Bundan dolayı alerji gibi çok çeşitli sağlık sorunlarının ortaya çıkar. Sağlıklı bir yaşam ortamı için kesinlikle düzenli klima bakımı ve filtre temizliği yaptırılmalıdır.

Özellikle İstanbul gibi dev bir şehirlerde yaşayanlar için düzenli klima bakımı çok önemlidir. Klima bakımı fabrikalar, egzoz dumanı, yoğun kalabalık arasında ferah bir nefes almanızı sağlayacaktır.

Klima bakımı yaptırarak sadece sağlığınızı değil bütçeniz de korumuş olursunuz. Bakımları yapılmadığında veya eksik yapıldığında zamanla klima verimi düşmektedir. Çünkü içinde ve filtrelerde biriken toz ve kir yüzünden klima çalışırken zorlanmaktadır. Bakımı yapılmayan klima hem daha verimsiz çalışır hem de daha fazla enerji harcar.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Uzun yıllardır sektörün içerisindeyiz, yılların getirdiği birikim ve tecrübe ile hizmet veriyoruz. Güler yüzlü ve alanında uzman teknisyenlerimiz ile 100% müşteri memnuniyeti hassasiyeti ile çalışıyoruz.

Tam donanımlı ve son teknoloji araçlarımız ile geniş bir servis ağına sahibiz. Böylece İstanbul genelinde 7/24 hafta içi ve hafta sonu yerinde klima bakımı hizmeti veriyoruz. Yaptığımız tüm bakım ve onarım işlemleri için firma garantisi sağlıyoruz. Parça değişim ihtiyaçlarında 100% orjinal yedek parça kullanıyoruz.

Ev ve ofis tipi split klima bakımı

Evler, bürolar ve küçük iş yerlerinde genellikle duvar tipi klimalar kullanılmaktadır. Duvar tipi klimalar küçük ortamların havalandırılması için üretilmiştir. Dış üniteleri küçük, iç üniteleri ise oldukça estetik bir görünüme sahiptir.

Ev ve ofis kliması bakımı yapılırken öncelikle iç ve dış ünite filtre temizlikleri yapılmaktadır. Filtre temizliği en önemli sağlıklı bir klima için çok önemlidir. Sonra servis personelimiz tarafından teknik kontroller yapılmaktadır. Klimanın güvenli bir şekilde çalışması için kontrollerinin mutlaka yapılması gerekir.

Salon tipi split klima montajı

Otel, okul, cami gibi kalabalık alanlarda genellikle salon tipi klima kullanılmaktadır. Diğer klima modelleri gibi iki üniteden oluşur fakat ev tipi göre çok daha yüksek kapasitelidir. Hem iç hem de dış üniteleri ev tipi klimalara göre çok daha ağır ve büyüktür.

Salon tipi klima bakımı da aslında ev tipi klimalar ile aynıdır. Bakım için gelen tekniksen tüm filtre temizler ve teknik kontrolleri yapar. Ev tipi klimalarda olduğu gibi klimanın güvenli bir şekilde çalışması için kontrollerin yapılaması gereklidir.

Yer & Tavan tipi split klima bakımı

Yer & Tavan tipi split klima bakımı diğer klimalara göre daha farklıdır. Karşılaştırmak gerekirse yapılan işlemler aynı olsa da Yer & Tavan tipi split klimaların sistemleri daha karmaşıktır. Bu yüzden Yer & Tavan tipi split klima ayrıca uzmanlık gerektirmektedir.

Sahte servislere dikkat!

İstanbul’da ucuz klima bakımı şeklinde reklam yapan pek çok firma bulunmaktadır. Bakım yapmak bir yana sağlam klimalarınızı da bozarak onarım için fahiş fiyatlar istenmektedir. Sağlığınız korumak ve paranızı boşa harcamamak için güvenilir bir servisten hizmet aldığınızdan emin olun. Güvenilir ve uzman personel dışında kesinlikle klimaya müdahale edilmesine asla müsaade etmeyin.

! Klima içerisinde bulunan gazın yanıcı ve patlayıcı özelliğe sahip olduğunu unutmayın. Ucuz klima bakımı yaptırayım derken evinizi ve sağlığınızı riske atmayın.

İstanbul klima bakımı fiyatları

istanbul klima bakımı fiyatlarıKlima bakım fiyatları klima modeli ve yapılan ekstra işlemlere göre değişiklik göstermektedir. Müşterilerimiz için en uygun klima bakım fiyatları ile hizmet verilmektedir.

Klima bakımı ihtiyaçlarınızda bizi arayın. Önce müşteri temsilcilerimiz tarafından adres, klima marka ve modeli hakkında bilgileriniz almaktadır. Sonra en uygun servis aracı adresinize yönlendirilmektedir.

Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Tüm klima modellerinin bakımı ve kontrolü için İstanbul klima bakımı servisi iletişim numaramız 0 542 261 54 60. Hafta içi veya hafta sonu 24 saat hizmet verilmektedir.

Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Midea, Gree, Haier, Hitachi, LG, Mitsubishi, Daylux, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Vestel ve diğer tüm markalar için klima bakım hizmeti vermekteyiz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp