Tuzla Klima Servisi

Tuzla Klima Servisi | Bakımı | Montajı | Sök Tak | Gaz Dolumu

Tuzla ilçesi için klima arıza, bakımı, montajı, gaz dolumu, tamiri ve kurulumu ihtiyaçlarında garantili klima servisi sunuyoruz. 10 yılı aşkın zamandır iklimlendirme ve havalandırma sistemleri alanında uzman personellerimizle çözümler geliştirmekteyiz.

tuzla-klima-montajEdindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi müşterilerimize en kaliteli hizmeti sağlamak için kullanıyoruz. Klima servisi alanında deneyimli ve uzman teknisyen kadromuzla 100% müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Müşterileri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız Tuzla klima servisleri arasında öncü firmalardan biri olmamızı sağlamaktadır.

Geniş klima servisi ağı ile Tuzla, Anadolu ve Avrupa yakası ile birlikte tüm İstanbul geneline ulaşılabilmektedir. Uzman teknisyenlerimiz 7/24 klima servisi hizmeti sağlamaktadır. Gönül rahatlığıyla işçilik ve orjinal yedek parça garantisi ile servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Tuzla yetkili klima servisi

Sıcak ve nemli şehirlerde yaşayanlar için klima olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Klima yaşadığımız ortamı havalandırmak, soğutmak veya ısıtmak için kullanılan cihazdır. Büyük şehirlerin en büyük sorunlarından biri havasız ve yaşam kalitesi düşük ortamlardır. Güvenlik, gürültü, hava kirliliği gibi pek çok sebepten dolayı evlerimizin camlarını dahi açılmamaktadır. Yeterince hava alamayan evlerimiz yaşam kalitesi standartlarına uygun hale gelememektedir. Bundan dolayı yaşadığımız ortamı havalandırmak, soğutmak veya ısıtmak için klima kullanımı zorunlu hale gelmektedir.

Klimanızın daha verimli ve sağlıklı kullanımı için uzman bir servis tarafından düzenli bakım yapılması gerekir. Gerektiğinde klimaya müdahale eden kişinin gerekli donanımlara sahip bir klima tamircisi olması şarttır. Kesinlikle kullanıcılar tarafından kontrolsüz ve bilinçsiz bir şekilde klimaya müdahale edilmemelidir. Bilinçsiz ve kontrolsüz bir şekilde edilen müdahale klimayı riskli bir cihaz haline getirmektedir.

klima-servisi-tuzlaTuzla klima servisi 7/24 güvenilir, hızlı, uygun fiyatlı ve garantili tamir, bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Güvenilir ve doğru bir klima servisinden hizmeti almak hem sağlığınızı hem de bütçenizi koruyacaktır.

Klima neden soğutmuyor

Öncelikle sıcak yaz günlerinde serinlemek için kullandığımız klimalarda soğutma probleminin yaşanması büyük bir sıkıntı oluşturmaktadır. Çok sayıda müşterimiz yaz aylarında verimli çalışmayan klimalardan dolayısıyla şikayet etmektedir.

Klimanın soğutmamasının pek çok nedeni bulunmaktadır. İlk olarak klimanızın çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Klima kart arızası, elektrik sisteminde meydana gelen arızalar gibi pek çok sebepten klima çalışmayabilmektedir. Eğer klimada böyle bir durum varsa klima soğutma işlemini gerçekleştirmez.

Klimalarda iç ve dış olmak üzere iki ünite vardır. Klima dış ünitesinde kompresör bulunmaktadır. Eğer kompresörde arıza bulunuyorsa klima yine ısıtma ya da soğutma yapmayacaktır.

Diğer bir faktör ise klima gazının azalması veya tümüyle bitmesi olabilmektedir. Eğer klima gazı azalmış ise serin bir şekilde üfleme yapacaktır. Fakat klima gazı tümüyle bitmişse ısıtma veya soğutma gerçekleştirmeyecektir.

Bu faktörler dışında farklı nedenlerden dolayı da klima ısıtma ve soğutma görevini yerine getirmemektedir. Tuzla klima servisi telefonda ön bilgilendirme, yerinde arıza tespiti ve tamir hizmeti gibi hizmetleri en kısa sürede yerine getirmektedir. Klimanızın tamiri sırasında personelimiz tarafından kullanılan tüm yedek parçalar garantili olup orjinaldır. Ayrıca firmamızın gönderdiği servis personeli tarafından yapılan tüm işçilik de firmamız garantisi altındadır.

Tuzla Klima Servis Fiyatları

İşlem Tutar
Klima Servis Ücreti 200 TL - 250 TL
Klima Montaj Ücreti 600 TL - 1300 TL
Klima Arıza Tespit Ücreti 200 TL
Klima Bakım Ücreti 150 TL -350 TL
ÖNEMLİ : Yukarıdaki fiyatlar, servis, montaj, arıza, bakım ücretleri olup harici çıkabilecek arıza, parça, bakır boru gibi yedek parça işlemleri ayrıca fatura edilecektir.

Sağlıklı ve ferah bir yaşam ortamı için klima bakımı yaptırın

Klimalar sadece ısıtma veya soğutma işlemi yapmaz. Günümüzde klimalar aynı zamanda ortamdaki havayı da temizler. Yeni geliştirilen fitreler sayesinde klima ortam havasının temizlenmesini sağlar. Bunun yanında klima bakımı sayesinde klimanın çalışması daha verimli olur. Klima ortamı daha kolay serinletirken daha da az enerji harcar.

Aslında klima bakımlarının altı ayda bir yaptırılması gerekmektedir. Düzenli bakım yapılmayan klimanın iç kısımlarında ve filtrelerde toz ve kir birikmektedir. Biriken toz ve kir dolayısı ile klimada bakteriler oluşur. Klimanın çalışması ile birlikte biriken toz ve bakteriler evin her köşesine yayılırlar. Bu nedenle sağlımız ciddi şekilde tehdit altında kalır.

Düzenli bir şekilde klima bakımı yapılaması sağlığımızı ve bütçemizi korumaktadır. Tuzla klima servisi eksiksiz bakımı hizmetini müşterilerine uygun fiyat ile sunmaktadır. Kartal ilçesinin tamamına uzman klima bakım teknisyenlerimiz tarafından servis sağlanmaktadır.

Klima bakımı ardından klima daha verimli ve tasarruflu çalışacaktır. Bakım için gelen teknisyen klimanın iç, dış ve filtre temizliklerini yapmaktadır. Ayrıca gerekli güvenlik kontrollerini yapmaktadır. Klimanın gaz ölçümünü yapmakta, eğer gaz dolumu gerekiyorsa gaz dolumu yapmaktadır.

Klima gazı nasıl doldurulur

tuzla-klima-gaz-dolumKlimalarda ısıtma ve soğutma işlemi için kullanılan gaz zaman çeşitli sebeplerden sızabilmektedir. Hatalı montaj işlemi, borularda oluşan çatlaklar veya bağlantı noktalarındaki boşluklar yüzünden klima gazı bitebilmektedir. Azaldığında veya tamamen bittiğinde klimaya özel klima gazı basmak gerekir.

Gaz ölçümü veya gaz dolumu kesinlikle güvenilir bir servise yaptırılmalıdır. Kullanılan sağlıksız gazlar veya hatalı işlemler sağlınızı ve güvenliğinizi tehlikeye atmaktadır. İstanbul’un her yerinde bazı sahte servisler bulunmaktadır. Tuzla bölgesinde de ucuz klima bakımı, servisi veya gaz dolumu gibi reklamlar yapılmaktadır. Bu şekilde korsan hizmet veren kişiler klima bakımı yapmaktan çok zarar vermektedir. Aynı zamanda sertifikasız zararlı gazlar kullanarak sağlımızı tehlikeye atmaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tuzla ilçesinde ve mahallelerinde Tüm klima marka ve modellerine garantili klima servis hizmeti vermekteyiz.

Tuzla klima servisi iletişim

Tüm klima modelleri için Tuzla klima servisi iletişim telefon numaramız 0 530 930 85 95 7/24 hizmet verilmektedir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp