Tuzla Klima Servisi

Tuzla Klima Servisi | ☎️ 0530 930 85 95

Tuzla ilçesi için klima arıza, bakımı, montajı, gaz dolumu, tamiri ve kurulumu ihtiyaçlarında garantili klima servisi sunuyoruz. 10 yılı aşkın zamandır iklimlendirme ve havalandırma sistemleri alanında uzman personellerimizle çözümler geliştirmekteyiz.

tuzla-klima-montajEdindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi müşterilerimize en kaliteli hizmeti sağlamak için kullanıyoruz. Klima servisi alanında deneyimli ve uzman teknisyen kadromuzla 100% müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Müşterileri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız Tuzla klima servisleri arasında öncü firmalardan biri olmamızı sağlamaktadır.

Geniş klima servisi ağımız ile İstanbul ve Anadolu yakası bölgelerin de yer alanile birlikte tüm İstanbul geneline ulaşabilmekteyiz. Uzman teknisyenlerimiz 7/24 klima servisi hizmeti sağlamaktadır. Gönül rahatlığıyla işçilik ve orjinal yedek parça garantisi ile servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Tuzla yetkili klima servisi

Sıcak ve nemli şehirlerde yaşayanlar için klima olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Klima yaşadığımız ortamı havalandırmak, soğutmak veya ısıtmak için kullanılan cihazdır. Büyük şehirlerin en büyük sorunlarından biri havasız ve yaşam kalitesi düşük ortamlardır. Güvenlik, gürültü, hava kirliliği gibi pek çok sebepten dolayı evlerimizin camlarını dahi açılmamaktadır. Yeterince hava alamayan evlerimiz yaşam kalitesi standartlarına uygun hale gelememektedir. Bundan dolayı yaşadığımız ortamı havalandırmak, soğutmak veya ısıtmak için klima kullanımı zorunlu hale gelmektedir.

Klimanızın daha verimli ve sağlıklı kullanımı için uzman bir servis tarafından düzenli bakım yapılması gerekir. Gerektiğinde klimaya müdahale eden kişinin gerekli donanımlara sahip bir klima tamircisi olması şarttır. Kesinlikle kullanıcılar tarafından kontrolsüz ve bilinçsiz bir şekilde klimaya müdahale edilmemelidir. Bilinçsiz ve kontrolsüz bir şekilde edilen müdahale klimayı riskli bir cihaz haline getirmektedir.

klima-servisi-tuzlaTuzla klima servisi 7/24 güvenilir, hızlı, uygun fiyatlı ve garantili tamir, bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Güvenilir ve doğru bir klima servisinden hizmeti almak hem sağlığınızı hem de bütçenizi koruyacaktır.

Tuzla Klima Bakımı: Klimanızın Verimliliğini Artırıyoruz !

Tuzla klima bakımı hizmetimiz ile, müşterilerimize konforlu bir ortam sağlamayı hedefliyoruz. Klima bakımı işlemimiz, klimaların performansını artırarak enerji tasarrufu sağlıyor ve cihazların ömrünü uzatıyor.

Klima Bakımı İşlemimizde Neleri Kontrol Ediyoruz Ve Yapıyoruz?

  • Klimanın Dış Ünitesinin Temizlenmesi: Dış ünite, toz, yaprak ve diğer dış etkenler tarafından kirlenebilmektedir. Bu nedenle, dış üniteyi temizleyip filtreyi değiştiriyoruz.
  • İç Ünitenin Temizlenmesi: İç ünite, klimanın çalıştığı süre boyunca toz, küf ve bakterilerin biriktiği bir alan olmaktadır. Bu nedenle, iç üniteyi ilk başta kontrol ediyoruz ve sonra, gerekirse eğer filtresini değiştiriyoruz.
  • Elektriksel Kontrollerin Yapılması: Elektrik devreleri ve bileşenlerini kontrol ediyor ve gerekiyorsa eğer tamir ediyoruz.
  • Gaz Basıncının Kontrol Edilmesi: Klimanın gaz basıncı kontrol ediyoruz ve gerekiyorsa eğer tuzla klima gaz dolumu hizmetimiz ile gaz dolumu yapıyoruz.

Tuzla Klima Servis Fiyatları

İşlem Tutar
Klima Servis Ücreti 200 TL - 250 TL
Klima Montaj Ücreti 600 TL - 1300 TL
Klima Arıza Tespit Ücreti 200 TL
Klima Bakım Ücreti 150 TL -350 TL
ÖNEMLİ : Yukarıdaki fiyatlar, servis, montaj, arıza, bakım ücretleri olup harici çıkabilecek arıza, parça, bakır boru gibi yedek parça işlemleri ayrıca fatura edilecektir.

Tuzla klima sök tak isteğiniz varsa eğer bizler yola çıkmaya hazırız! Uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte, ilk başta klimanızı söküyor ve dilediğiniz yere montajını yapıyoruz. Sizin istediğiniz bölgeye yapıyoruz fakat klimanızın performansını düşürebilecek yere değil daha iyi çalışmasını sağlayacak yere yapıyoruz. Tuzla klima sök tak fiyatı ise klimanızın marka, model ve gücüne bağlı olarak fiyatlar konusunda değişiklik gösterebilmektedir. Klima sök tak işlemi için firmamızı arayarak detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Sağlıklı ve ferah bir yaşam ortamı için klima bakımı yaptırın

Klimalar sadece ısıtma veya soğutma işlemi yapmaz. Günümüzde klimalar aynı zamanda ortamdaki havayı da temizler. Yeni geliştirilen fitreler sayesinde klima ortam havasının temizlenmesini sağlar. Bunun yanında klima bakımı sayesinde klimanın çalışması daha verimli olur. Klima ortamı daha kolay serinletirken daha da az enerji harcar.

Aslında klima bakımlarının altı ayda bir yaptırılması gerekmektedir. Düzenli bakım yapılmayan klimanın iç kısımlarında ve filtrelerde toz ve kir birikmektedir. Biriken toz ve kir dolayısı ile klimada bakteriler oluşur. Klimanın çalışması ile birlikte biriken toz ve bakteriler evin her köşesine yayılırlar. Bu nedenle sağlımız ciddi şekilde tehdit altında kalır.

Düzenli bir şekilde klima bakımı yapılaması sağlığımızı ve bütçemizi korumaktadır. Tuzla klima servisi eksiksiz bakımı hizmetini müşterilerine uygun fiyat ile sunmaktadır. Kartal ilçesinin tamamına uzman klima bakım teknisyenlerimiz tarafından servis sağlanmaktadır.

Klima bakımı ardından klima daha verimli ve tasarruflu çalışacaktır. Bakım için gelen teknisyen klimanın iç, dış ve filtre temizliklerini yapmaktadır. Ayrıca gerekli güvenlik kontrollerini yapmaktadır. Klimanın gaz ölçümünü yapmakta, eğer gaz dolumu gerekiyorsa gaz dolumu yapmaktadır.

tuzla-klima-gaz-dolumDiğer Tuzla Klima Servislerinden Farkımız Nedir?

Profesyonel Hizmet: Tuzla Klima Servisi olarak, konusunda uzman teknisyenlerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet: Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, kaliteli hizmet sunuyoruz.

Hızlı ve Etkili Çözümler: Müşterilerimizin zamanını önemsiyoruz, bu nedenle hızlı ve etkili çözümler sunup sizlere yardımcı oluyoruz.

Uygun Fiyatlar: Öz Klima Servisi uygun fiyat politikası ile, müşterilerin yüzünü güldürmektedir.

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tuzla ilçesinde ve mahallelerinde Tüm klima marka ve modellerine garantili klima servis hizmeti vermekteyiz.

Tuzla klima servisi iletişim

Tüm klima modelleri için Tuzla klima servisi iletişim telefon numaramız 0 530 930 85 95 7/24 hizmet verilmektedir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp