Sultanbeyli Klima Servisi

Sultanbeyli Klima Servisi | ☎️ 0530 930 85 95

Sultanbeyli klima servisi, kaliteli işçilik ve uygun fiyatları ile klima bakımı, montajı, kurulumu, gaz dolumu, arıza ve tamiri işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. 10 yılı aşkın süredir klima sistemleri üzerine müşterilerine hizmet vermektedir.

Müşterilerimizin kaliteli hizmete en kısa sürede ulaşması bizim için çok kıymetlidir. Yapılan her işlemine ilk kez yapıyormuş gibi özen göstermeye çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetinin işimizin devamlılığı açısından öneminin farkındayız. Bu yüzden her işimizi kusursuz şekilde yerine getirmek için çaba gösteriyoruz. Bu sayede Sultanbeyli klima servisleri arasında öncü firmalar arasında yer alıyoruz.

Geniş servis ağımız ile müşterilerimize en kısa sürede ulaşıyoruz. Tüm Anadolu yakası klima servisi bölgelerine hizmetimiz mevcuttur. Sultanbeyli genelinde hafta sonu dahil 7/24 klima servisi hizmetini sizlere ulaştırıyoruz. Tüm servis hizmetlerimiz garantili bir şekilde uzman klima teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştiriliyor. İşlemlerimizde garantili ve orjinal yedek parçalar kullanıyoruz.

En çok karşılaşılan klima arızaları nelerdir?

En çok yaşanan klima arızalarının başında klimanın yeterince soğutmaması gelir. Peki klima neden soğutmaz? Klimanın soğutmamasının nedeni nedir?

Bu konuda en sık karşılaşılan arıza klima gazının bitmiş olmasıdır. Aslında klima gazı kullanılana veya kendi kendine biten bir şey değildir. Klima gazı kapalı devre bir sistemin içerisindedir ve herhangi bir kaçak olmadığı müddetçe azalmaz. Fakat borularda veya bağlantı noktalarında kaçak olduğunda klima gazı eksilmektedir. Klima gazı eksildiğinde klima verimli bir şekilde fonksiyonunu yerine getirmez. Tamamen bittiğinde ise klima ısıtma veya soğutma yapmaz.

Bunun dışında farklı sebeplerden dolayı da klima soğutma yapmaz. Mesela dış ünitede bulunan klima kompresörü arızası durumunda da klima fonksiyonunu yerine getirmez.

En sık karşılaştığımız durumlardan biri de elektrik tesisatı arızalarıdır. Elektrik sisteminden kaynaklanan arızalardan dolayı da klima çalışmamakta ve soğutma yapmamaktadır.

Klima kompresörü tamiri Sultanbeyli klima servis ustaları tarafından kolayca yapilabilmektedir. Yine diğer klima arızaları için bize ulaşabilirsiniz. Her marka klima montaj, tamir, bakım işlemleri uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

SultanBeyli Klima Servis Fiyatları

İşlem Tutar
Klima Servis Ücreti 200 TL - 250 TL
Klima Montaj Ücreti 600 TL - 1300 TL
Klima Arıza Tespit Ücreti 200 TL
Klima Bakım Ücreti 150 TL -350 TL
ÖNEMLİ : Yukarıdaki fiyatlar, servis, montaj, arıza, bakım ücretleri olup harici çıkabilecek arıza, parça, bakır boru gibi yedek parça işlemleri ayrıca fatura edilecektir.

Firma olarak Sultanbeyli klima sök tak hizmetide veriyoruz. Profesyonel iş arkadaşlarımız ile, uygun fiyatlı ve hızlı bir şekil de klima söküm ve montaj işlemlerini yapıyoruz. Sultanbeyli klima sök tak fiyatı konusunda ise yeterince uygun fiyatlı hizmeti vermeye çaba gösteriyoruz. Evinizde ki klima için sök tak fiyatı almak isterseniz bizlere iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Klima tamiri veya bakımı yaptırırken mağdur olmayın

Klimalarınıza bakım ve tamir yaptırırken doğru hizmete erişmek çok önemlidir. İşlemlerimizi her zaman uygun fiyatlar ile yaptırmak isteriz fakat hizmet kalitesine de dikkat etmek gerekir. Tüm İstanbul gibi Sultanbeyli ilçesinde de yetkisi olmadığı halde klima tamircisi olarak çalışan kişiler bulunmaktadır. Sultanbeyli genelinde ucuz klima tamiri veya bakımı şeklinde faaliyet göstermektedirler.

Pek çok müşterimiz bu konuda mağduriyet yaşamaktadır. Bir kez hizmet alındıktan sonra aynı kişilere tekrar ulaşmak mümkün değildir. Çoğu zaman bilinçsizce yapılan müdahaleler klimanın daha çok zarar görmesine neden olur. Alınan hizmet sonrası sıkıntı yaşamamak için güvenilir ve garantili servislerden hizmet almak gerekir.

Klimayı maksimum verimde kullanmak için arıza oluşmadan düzenli bakım yaptırın

Sultanbeyli klima bakımı filtrelerin temizlenmesi, gaz ölçümü yapılması ve genel temizlik işlemleridir. Bakımlar düzenli ve eksiksiz bir şekilde yapıldığında klima çok daha verimli ve güvenli çalışır.

Klimalar sadece ortamı ısıtmak yada soğutmak amacıyla kullanılan cihazlar değildir. Klimalar gelişmiş filtre teknolojileri ile ortamdaki havanın temizlenmesini de sağlamaktadır. Bakım yapılmadığında klima içerisinde toz ve bakteri birikir. Bakım esnasında tüm filtreler ve iç aksamın temizliği yapılmaktadır. Klima bakımı toz birikmesini ve bakteri oluşumunu önlemektedir. Böylece ortama ferah ve temiz hava sağlanır.

Bakım sırasında klimama gazında eksilme olup olmadığı da ölçülmektedir. Klima gazında eksilme varsa servis personellerimiz tarafından gerekli kontroller yapılmaktadır. Önce gaz kaçağının nedeni tespit edilerek ve onarımı gerçekleştirilmektedir. Sonra klimaya gaz basımı yapılmaktadır.

Doğaya zarar vermeyen klima gazı

Bize göre sağlığımız ve güvenliğimiz her şeyden önemlidir. Bu yüzden Sultanbeyli klima servisi gaz dolumu işlemlerinde doğaya zarar vermeyen klima gazı kullanmaktadır. Klimaya gaz basma işlemi özel cihazlar kullanılarak uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

Sultanbeyli klima servisi fiyatları ve bakım ücretleri

Sultanbeyli klima servis fiyatları ve bakım ücretleri yapılan işleme göre değişiklik gösterir. İşlem yapılan klimanın modeli veya büyüklüğü gibi faktörlere göre ücret değişmektedir. Her konuda bilgi almak için 7/24 telefonla bize ulaşmanız mümkündür.

Tüm klima marka ve modelleri için Sultanbeyli klima servisi iletişim numaramız : 0 530 930 95 85

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp