Çayırova Klima Servisi

Çayırova Klima Servisi | ☎️ 0530 930 85 95

Çayırova klima servisi uzun yıllardır ısıtma ve soğutma sistemleri için teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Uzman teknisyen kadrosu ve modern ekipmanları ile Anadolu yakası ilçelerinde klima servis hizmeti vermektedir. Her marka ve model klimanın tamir, bakım ve yedek parça hizmetimiz bulunmaktadır. Acil ihtiyaçlar için hafta sonu veya pazar günü Çayırova ilçesinde nöbetçi klima servis personelimiz bulunmaktadır.

Bozulan klimanız için bize ulaşın

Çayırova klima tamiri bozulan klimanın arıza tespiti ve gerekli onarım işlemlerinin yapılmasıdır. Eğer klima bozulmuşsa önce arızanın neden kaynaklandığı tespit edilmektedir. Sonra bozulan parçanın tamirat işlemleri uygun şekilde yapılmaktadır. Eğer parçanın tamiri yapılamıyorsa orjinal yedek parçalar ile değişimi sağlanır.

Klima kompresör tamir

Klima kompresörü tamiri uzman teknik servisler tarafından yapılması gereken detaylı bir işlemdir. Her marka klimanın klima kompresör tamiri Çayırova servisimiz tarafından yapılabilmektedir. Bunun için önce teknik personellerimiz tarafından gerekli incelemelerin yapılması gerekir. Kompresörün tamiri mümkün ise gerekli işlemler yapılarak kompresördeki arıza giderilmektedir. İhtiyaç halinde klima kompresör değişimi de yapılabilmektedir.

Çayırova klima bakım işlemi

Çayırova klima bakımı, klimanın temizlik ve gerekli kontrollerinin yapılarak verimli ve sağlıklı kullanılmasını sağlamaktadır. Yılda en bir kez klima bakım yaptırması pek çok açıdan müşterilerimizin yararına olan bir işlemdir. Klima bakımı ile klimada biriken toz ve bakteriler temizlenmektedir. Böylece klima ortama temiz hava sağlayabilmektedir. Ayrıca gerekli kontrolleri yapılan klima daha verimli ve güvenli çalışmaktadır. Çayırova klima bakım işlemi sağlıklı ve verimli bir klima kullanımı açısından kıymetli bir işlemdir.

Çayırova Klima Servis Fiyatları

İşlem Tutar
Klima Servis Ücreti 200 TL - 250 TL
Klima Montaj Ücreti 600 TL - 1300 TL
Klima Arıza Tespit Ücreti 200 TL
Klima Bakım Ücreti 150 TL -350 TL
ÖNEMLİ : Yukarıdaki fiyatlar, servis, montaj, arıza, bakım ücretleri olup harici çıkabilecek arıza, parça, bakır boru gibi yedek parça işlemleri ayrıca fatura edilecektir.

Çayırova klima sök tak hizmetimiz ile ihtiyacınız için uygun fiyatlı hizmet sunuyoruz. Deneyimli teknisyenlerimiz ile, mevcut klimanızı ve ünitenizi herhangi bir sorun çıkarmadan söküyor ve istediğiniz yere monte ediyoruz. Çayırova klima sök tak fiyatı konusunda ise firmamız klimanızın marka, model ve kaç yüzlük olduğuna göre fiyat teklifleri vermektedir. Klima değişimi veya montaj ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için bizleri arayabilirsiniz.

Klima gaz dolumu

Çayırova klima gazı dolumu kaçak nedeniyle gazı eksilen veya tamamen biten klimaya gaz basılması işlemidir. Klima gaz basımı yapılmadan önce gaz kaçağının yeri tespit edilerek onarımı yapılmalıdır. Gerekli onarım işlemi yapıldıktan sonra klima gazı dolum işlemi yapılmaktadır. Çayırova klima gaz basım işlemi özel cihazlar ile doğaya zarar vermeyen klima gazı kullanılarak yapılmaktadır.

Ev ve iş yerinize klima kurulumu

Çayırova klima kurulumu iç ve dış ünite montajı yapılarak klimanın kullanıma hazır hale getirilmesidir. Klima kurulum işlemi kazaya sebebiyet vermemek için mutlaka doğru ve eksiksiz şekilde yapılmalıdır. Klima yenileme veya taşıma işleriniz de servis personellerimiz tarafından yapılabilmektedir. Eski klima sökümü, yeni klima montajı ve klima sök-tak işlemleri garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Çayırova klima servis, bakım ve kurulum ücretleri

Çayırova klima servisi, bakımı, tamiri ve kurulumu fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayınız. İhtiyacınız olan işlemle ilgili gerekli bilgiler alındıktan sonra müşteri temsilcimiz tarafından ücret hakkında bilgi verilmektedir. Herhangi bir işlem yapılmadan önce mutlaka müşterimizin onayı alınmaktadır. Tüm sorularınız 0 530 930 85 95 numaralı telefonumuz 7/24 hizmetinizdedir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp