Kartal Klima Servisi

Kartal Klima Servisi | ☎️ 0530 930 85 95

10 yılı aşkın süredir Kartal ilçesine klima arıza, tamiri, bakımı, montajı, kurulumu, gaz dolumu ve servisi sağlıyoruz. Uzun zamandan beri iklimlendirme ve havalandırma sistemleri alanında çözümler geliştirmekteyiz.

Burada biriktirdiğimiz tecrübemizi tümüyle en kaliteli Kartal klima servisi olmak için harcıyoruz. Klima servisi alanında deneyimli ve uzman teknisyen kadromuzla 100% müşteri memnuniyeti gayesiyle hizmetlerimizi yürütüyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizi Kartal klima servisleri arasında öncü firmalardan biri haline getiriyor.

kartal-klima-servis-fiyatlariAnadolu ve Avrupa yakası ve İstanbul'un tamamına klima servisi hizmeti ulaştırıyoruz. Uzman teknisyenlerimiz hafta içi ve hafta sonu 24 saat Anadolu yakası klima servisi hizmeti vermektedir. Gönül rahatlığıyla işçilik ve orinal yedek parça garantisi ile servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Doğru klima, doğru servis, ferah bir nefes demektir

Özellikle büyük ve kalabalık şehirlerde yaşayanlar için klima olmazsa olmaz konumdadır. Şehrin yoğunluğu zaten yeterince sıkıcı ve bunaltıcıdır. Güvenlik, gürültü, hava kirliliği gibi pek çok sebepten dolayı evlerimiz de yeterince havalandırılamamaktadır. Böyle olunca yaşadığımız ortamı havalandırmak, soğutmak veya ısıtmak için klima kullanımı zorunlu hale gelmektedir.

Verimli ve sağlıklı klima kullanımı için uzman bir servis tarafından düzenli gaz ölçümü ve bakım yapılması gerekir. Bu noktada klimaya müdahale eden kişinin uzman bir klima tamircisi olması gerekir. Bilinçsiz ve kontrolsüz bir şekilde kesinlikle klimaya müdahale edilmemelidir. Hatalı veya eksik müdahale klimayı riskli bir cihaz haline getirmektedir.

Kartal Klima Servis Fiyatları

İşlem Tutar
Klima Servis Ücreti 200 TL - 250 TL
Klima Montaj Ücreti 600 TL - 1300 TL
Klima Arıza Tespit Ücreti 200 TL
Klima Bakım Ücreti 150 TL -350 TL
ÖNEMLİ : Yukarıdaki fiyatlar, servis, montaj, arıza, bakım ücretleri olup harici çıkabilecek arıza, parça, bakır boru gibi yedek parça işlemleri ayrıca fatura edilecektir.

Kartal klima sök tak hizmetimiz ile sizlerin ev taşımaların da klimanızı sorunsuz bir şekilde sök tak işlemlerini yapıyoruz. Uzman çalışma arkadaşlarımız ile birlikte, evleriniz de veya ofisleriniz de bulunan klimaları söküyor ve diledeğiniz konuma montajlarını gerçekleştiriyoruz. Firmamız Kartal klima sök tak fiyatı için uygun fiyatlarla yardımcı olmaktadır. Fiyatların belirlenmesinde klimanın marka, model ve gücüde sök tak işlemleri için belirlenen unsurlardır. Detaylı fiyat bilgisi almak için firmamız ile iletişime geçebilrisiniz.

Kartal klima servisi hızlı, uygun fiyatlı ve garantili tamir, bakım ve onarım işlemlerinde 7/24 hizmetinizdedir. Servis hizmeti aldığınız firmanın güvenilir olması hem sağlığınızı hem de bütçenizi koruyacaktır.

Klima Gazı Eksikliği İçin 7/24 Hizmet

Kartal klima gaz dolumu hizmeti sunan firmamız profesyonel ekibi ile birlikte, konforlu ve sağlıklı bir klima için hizmet vermektedir. Gaz seviyesinin yeterli olmaması veya gaz sızıntısı durumun da klimalar zorlanabileceğinden dolayı gaz dolumu yaptırmak oldukça önemlidir. Klima teknisyenlerimiz her türlü klima marka ve modeline göre gaz türünü belirleyip, klimaların gazını eksiksiz bir şekilde doldurmaktadırlar. Hızlı ve kaliteli bir hizmet için bizleri arayın, profesyonel klima servisi ekibimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

kartal-klima

Öz klima servisi yerinde arıza tespiti ve tamir hizmeti ile en kısa sürede klimanızı faal hale getirmektedir. Klima tamiri sırasında kullanılan tüm yedek parçalar orjinal ve garantilidir. Ayrıca yapılan tüm işçilik de firmamız garantisi altındadır.

! Klimanızla ilgili genel arızalar için Klima Arıza Kodlar ve Çözümleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kartal klima bakımı yaptırın, sağlıklı ve ferah bir yaşam ortamı sağlayın

Modern klimalar odayı ısıtma ve soğutmanın yanısıra kullanılan filtreler sayesinde ortamdaki havayı da temizlemektedir. Bakımlı bir klima size sağlıklı, ferah ve temiz bir hava kazandıracaktır. Ayrıca düzenli bakım yapıldığında klima daha rahat çalışacak ve elektrik tasarrufu sağlayacaktır.

Normalde altı ayda bir klimaya bakım yaptırılması tavsiye edilmektedir. Bizde müşterilerimize bu periyotlarla bakım yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. Klimaya düzenli bakım yapılmadığında filtrelerde bakteri oluşmaktadır. Bununla birlikte filtre ve iç kısımlarda toz ve kir birikmektedir. Klimadaki bakteri ve tozlar klima çalıştıkça ortama yayılmaktadır. Bu da çeşitli hastalıları beraberinde getirir.

Sağlığımızı ve bütçemizi korumak için uzman bir klima bakım servisi tarafından düzenli bakım yapılaması gerekir. Kartal klima bakım servisi müşterilerine uygun fiyat ve eksiksiz klima bakımı hizmeti vermektedir. Uzman klima bakım teknisyenlerimiz tarafından Kartal ilçesinin tamamına servis sağlanmaktadır.

Klima bakımı nasıl yapılır?

Öz klima servisi personeli tarafından klimanın bakım ve temizliği en kusursuz şekilde yapılmaktadır. Firmamız bünyesinde hizmet veren tüm bakım personellerimiz klima bakımı konusunda tecrübelidir.

  • Klima bakımı sırasında önce klimanın genel temizliği yapılmaktadır.
  • Sonra iç ve dış ünitedeki filtreler temizlenmektedir.
  • Eğer filtre değişimi yapılması gerekiyor ise orjinal filtreler ile eski filtreler yenilenmektedir.
  • Daha sonra çeşitli güvenlik kontrolleri yapılmaktadır.
  • Buna ek olarak klima iç ve dış ünitesinin elektrik tesisatı kontrol edilmektedir.
  • Son olarak klima gaz ölçümü yapılmaktadır.
  • Borularda veya bağlantı noktalarında gaz sızıntısı olup olmadığı kontrol edilmektedir.
  • Klimada gaz sızıntısı tespit edilirse önce sızıntının nedeni bulunarak tamiri yapılmaktadır.
  • Klimada gaz kaçağı olmadığından emin olunduğunda klimaya gazı basımı yapılmaktadır.

Kartal klima gaz basımı nasıl yapılmaktadır

kartal-klima-gaz-dolumuKlimalarda ısıtma ve soğutma işlemi için özel bir gaz kullanılmaktadır. Zamanla borulardaki çatlak, bağlantı noktaları gibi yerlerden klima gazı eksilmektedir. Klima gazı azaldığında veya tamamen bittiğinde klimaya gaz basmak gerekir.

Klima servisi tarafından yapılan ölçümlerde gazın eksildiği fark edilirse gazı dolumu yapılmaktadır. Klima gaz basımı dikkatlice ve titizlikle yapılması gereken bir işlemdir.

Günümüz klimalarında kullanılan gazlar çeşitli güvenlik testlerinden geçmektedir. Gaz ölçümü veya gaz dolumu mutlaka uzman teknik servislere yaptırılmalıdır. Hatalı yapılan işlem veya yanlış gaz basılması sağlınızı ve güvenliğinizi tehlikeye atmaktadır. Ucuz klima gazı veya klima bakımı gibi reklam yapan bazı sahte servisler zararlı gazlar kullanarak sağlımızı tehlikeye atmaktadır.

Klimalarda kullanılan gazlar ile ilgili özgür ansiklopedideki şu içerği okumanızı tavisye ederiz.

Soğutucu gazlar - Vikipedi (wikipedia.org)

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tüm klima marka ve modellerine garantili klima servis hizmeti vermekteyiz.

Kartal klima servisi iletişim bilgileri

Tüm klima modelleri için Kartal klima servisi iletişim telefon numaramız 0 530 930 85 95. Hafta içi veya hafta sonu 24 saat hizmet verilmektedir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp