Üsküdar Klima Servisi

Üsküdar Klima Servisi | ☎️ 0530 930 85 95

Üsküdar klima servisi her türlü klima arıza, tamiri, bakımı, kurulumu, montajı ve gaz dolumu işlerinde tecrübeli kadrosuyla yanınızdadır. Ekiplerimiz uzun yıllardır iklimlendirme ve havalandırma sistemleri sektörüne yönelik çözümler geliştirmektedir.

Uzman personellerimizin edindiği bilgi ve tecrübeyle müşterilerimize en kaliteli hizmeti sağlamak için çalışıyoruz. Klima servisi alanında işinin ehli teknisyen kadromuzla 100% müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Üsküdar klima servisleri arasında öncü firmalardan biri olmamızı sağlayan, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızdır.

Anadolu yakası klima servisi bölgelerimizden biri olan Üsküdar ilçesin de en uygun fiyatları kalite ile birleştirerek hafta sonu dahil 7/24 klima servisi hizmeti vermekteyiz. Klima arızası yaşadığınızda servisimiz en kısa sürede size ulaşmaktadır. Tüm tamir ve bakım işlemleriniz orjinal yedek parçalar kullanılarak firmamız garantisi kapsamında yapılmaktadır.

Klima servisi seçiminde dikkat

Üsküdar semtinde montaj, kurulum, gaz dolumu, bakım ve tamir servisi sağlayan birçok klima tamircisi vardır. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli konu güvenilir ve kaliteli hizmete erişebilmektir. Servis hizmeti alırken anlık değil uzun vadeli düşünülmesi gerekmektedir. Uzman olmayan kişiler tarafından yapılan yanlış veya bilinçsiz işlemlerin klimayı riskli hale getireceği unutulmamalıdır. Klima üzerindeki yapılan her işlem modern cihazlar kullanılarak, teknisyenler tarafından yapılmalıdır. Kalitesiz ve özensiz işçilik klima o an çalışsa bile ileride daha büyük problemlere yol açmaktadır.

Klima servisi seçerken kesinlikle gerekli belgelere sahip olup olmadığı araştırılmalıdır. Yerinde yapılan işlemlerin garantili olması da bir o kadar önem taşımaktadır. Ayrıca gelen servisin kullandığı yan sanayi yedek parça kullanımına dikkat etmek gerekir.

Üsküdar klima servisi tüm bakım, onarım, montaj işlemlerinde garantili ve uygun fiyat politikası ile hizmetinizdedir. Yerinde klima servis hizmeti sayesinde klimanız yerinden çıkartılmadan tamir işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Firmamız kullandığı yedek parçalar ve yaptığımız işlemler tümüyle garantimiz kapsamındadır. Hizmet öncesinde ve sonrasında müşterilerimiz her konuda bilgilendirilmektedir. Servis sonrası müşterilerimiz ihtiyaç duyduğunda uzman personellerimiz tarafından teknik servis desteği sağlanmaktadır.

Üsküdar Klima Servis Fiyatları

İşlem Tutar
Klima Servis Ücreti 200 TL - 250 TL
Klima Montaj Ücreti 600 TL - 1300 TL
Klima Arıza Tespit Ücreti 200 TL
Klima Bakım Ücreti 150 TL -350 TL
ÖNEMLİ : Yukarıdaki fiyatlar, servis, montaj, arıza, bakım ücretleri olup harici çıkabilecek arıza, parça, bakır boru gibi yedek parça işlemleri ayrıca fatura edilecektir.

Üsküdar klima sök tak ihtiyacınız için yerinde ve uygun fiyatlı hizmet veriyoruz. Çalışanlarımız ile birlikte mevcut klima ünitenizi özenle söküyor ve yerine istediğiniz yere klima montajınızı yapıyoruz. Üsküdar klima sök tak fiyatı konusunda ise diğer firmalara nazaran daha uygun fiyatlar vererek sizlerin sıcak havalardan bunalmamalarını sağlıyoruz. Daha fazla bilgi ve fiyat teklifi için whatsapp üzerinden bizlere yazabilir veya arayabilrisiniz.

Klima Tamiri İle Klimanızın Ömrünü Uzatıyoruz !

Klimanız da bir arıza mı oldu? Sıcak yaz günlerine yaklaştığımız bu dönemde bu tür sorunlar ile baş başa kalabiliyoruz. Klimanızın arızalanması hem konforunuz açısından hem de klimanızın ömrü ve performansı açısından da büyük bir önem arz etmektedir. Üsküdar klima tamiri ekiplerimiz en doğru teknikler ve profesyonel ekip arkadaşları ile sizlerin 7/24 hizmetindedir. Ne tür arıza olursun olsun size uygun fiyat garantisi ile hizmet vermeye hazırız. Bizler sizlere bir telefon kadar yakınız.

Klima için en iyi tamir aslında bakımdır

Üsküdar klima bakımı cihazın sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımını sağlamak için yapılan bir dizi işlemdir. Filtre ve genel temizliği yapılan klima güvenilir ve sorunsuz bir şekilde size edecektir.

Modern klimalar yeni teknolojileri sayesinde ısıtma ve soğutma dışında ortam havasının temizlenmesini de sağlamaktadır. Düzenli bakımı yapılan klima yaşam ortamınızın ferah, temiz ve sağlıklı olmasını sağlayacaktır.

Müşterilerimize tavsiyemiz altı ayda bir cihazlarının bakımlarını aksatmadan yaptırmaları şeklindedir. Bakım ile önce filtreler olmak üzere iç ve dış ünitelerinin temiz olur. Bu sayede klima içerisinde toz birikmediği gibi bakteri oluşumunun da önüne geçilmektedir. Aksi takdirde klimada biriken toz ve bakterilerin ortama yayılması çeşitli sağlık sorunlarına neden olabilmektedir.

Ayrıca bakım esnasında klimada gaz kaçağı olup olmadığına da bakılmaktadır. Eğer gaz kaçağı var ise arızanın nedeni tespit edilerek tamiri yapılmaktadır.

Gazı biten klimaya klima gazı doldurmak

Üsküdar klima gazı dolumu çeşitli sebeplerden dolayı biten gazın tamamlanması işlemidir. Klima gazı, ek yerlerinde veya borulardaki kaçak ya da klima montajındaki hatalardan dolayı zamanla bitebilmektedir. Bu durumda yapılaması gereken klima gazı basma işlemdir. Gaz ölçüm işlemi ya da gaz dolumu kesinlikle uzman teknikerler tarafından yapılmalıdır.

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri de kullanılan gazdır. Klimaya gaz basarken mutlaka testlerden geçmiş doğaya zarar vermeyen gaz tercih edilmelidir. Sağlıksız gaz kullanmak veya gaz dolumu esnasında yapılan hata sağlınızı ve güvenliğinizi tehlikeye atmaktadır.

Üsküdar Klima Servis ve Bakım Ücretleri

Üsküdar klima servisi tamir, bakım ve sökme takma işlemlerinde en uygun fiyatları sunmayı ilke edinmiştir. Kaliteden ve orjinal yedek parça kullanımından ödün vermeden en doğru fiyat politikası ile hizmetlerimiz sürmektedir. Yapılan işlemin özelliğine göre oluşan masraf ve servis ücretleri değişiklik gösterir. Güncel klima bakım fiyatları servis talebi oluşturulurken müşteri temsilcimizden öğrenilebilmektedir. Tamir masrafı ile ilgili ise önce klimadaki arızanın ve yedek parça ihtiyacının tespiti gereklidir.

Her marka klima kompresörü ve kart arızası ile diğer tüm arızlar Üsküdar klima servis teknisyenleri tarafından giderilebilmektedir.

Servis talebi oluşturmak için bize ulaşın

Bilgi almak, servis ve bakım talepleriniz için iletişim telefonumuz: 0 530 930 85 95

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp