Ümraniye Klima Servisi

Ümraniye Klima Servisi | ☎️ 0530 930 85 95

Ümraniye klima servisi, arıza tamiri, bakımı, montajı, kurulumu işlemlerinde uygun fiyatları müşterilerinin yanındadır. Firmamız İklimlendirme ve havalandırma sektöründe uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Klima servisi hizmetlerimiz Anadolu yakası, Ümraniye ve tüm İstanbul ilçeleri için ulaştırılmaktadır.

Sektörde kazandığımız deneyimi en kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerimize ulaştırıyoruz . Bilgimiz, tecrübemiz ve uzman kadromuzla klima ile ilgili her türlü servis işlemi için yanınızdayız. Müşterilerimizin güveni ve olumlu düşünceleri bize Ümraniye klima servisleri arasında önemli bir yer kazandırıyor.

Anadolu yakası klima servisi ilçelerinde hafta sonu dahil olmak üzere 7/24 nöbetçi klima servisi hizmetimiz mevcuttur. Tüm teknisyenlerimiz mesleki yeterlilik belgesine sahiptir ve her biri alanında uzmandır. Hizmet kalitesinden en ufak taviz vermeden en hızlı şekilde müşterilerimize ulaşılmakta ve sorunlarına çözüm getirilmektedir.

Klima tamiri yaptırırken mağdur olmayın!

Ümraniye ve İstanbul’da kolayca ucuz klima servisi, tamiri ve bakımı yapan klima tamircisi bulunabilmesi mümkündür. Hepimiz ihtiyacımız olan hizmete en uygun fiyatlarla ulaşmak isteriz ve bu gayet doğaldır. Fakat aldığımız hizmetin güvenilirliğine, kalitesine ve servis sonrasına da dikkat etmek gerekir. Pek çok müşterimiz bilinmedik kişilerden aldıkları hizmet sonrası mağduriyet yaşamaktadır. Çoğu zaman sorunları çözülmediği gibi işlem tamamlandıktan sonra bu kişilere ulaşılamamaktadır. Doğru servisten hizmet almak hem güvenli hizmet almanızı sağlar hem de yok yere para ödemezsiniz.

Klima bilinçsiz ve dikkatsiz şekilde yapılan müdahaleler sonucu daha çok zarar görür. Çoğu kez ya arıza hiç giderilemez yada kısa süre sonra yeniden ortaya çıkar. Mağduriyet yaşayan pek çok müşterimiz daha sonra arızlarının tamamen giderilmesi için bizden yardım istemektedir. Bu nedenle bilindik ve güvenilir servisleri tercih etmek sizi her açıdan koruyacaktır.

Ümraniye Klima Servis Fiyatları

İşlem Tutar
Klima Servis Ücreti 200 TL - 250 TL
Klima Montaj Ücreti 600 TL - 1300 TL
Klima Arıza Tespit Ücreti 200 TL
Klima Bakım Ücreti 150 TL -350 TL
ÖNEMLİ : Yukarıdaki fiyatlar, servis, montaj, arıza, bakım ücretleri olup harici çıkabilecek arıza, parça, bakır boru gibi yedek parça işlemleri ayrıca fatura edilecektir.

Ümraniye klima sök tak ihtiyaçlarınızı profesyonel bir şekilde karşılıyoruz. 7 yıllık çalışanlarımız ile, mevcut klima ünitenizi yerinden söküyor ve yerine yeni üniteyi başka bir yere monte ediyoruz. Ümraniye klima sök tak fiyatı konusunda ise firma olarak fiyat teklifi verirken klimanızın marka, model ve diğer türlerini göz önünde tutarak sizlere fiyat bilgisi veriyoruz. Konforunuz bizim için her zaman ön planda. Sök tak işlemlerinizi uygun fiyatlarla çözelim.

Klima neden sıcak üfler?

Klima arızası arasında en sık rastlanan klimanın ılık üflemesi ve ortamı yeterince soğutmamasıdır. Klimanın faaliyetini yerine getirmemesinin pek çok nedeni vardır.

Örneğin klima elektrik tesisatından veya elektronik arızalardan dolayı hiç çalışmamaktadır. Bir başka sebep ise klimanın borularının zaman içerisinde tıkanmasıdır. Klima borularında meydana gelen tıkanmalar klimanın çalışmasını engeller.

En sık karşılaşılan bir nedende klima kompresörü arızalarıdır. Klima dış ünitesinde bulunan kompresör arıza yaptığında klima soğutmayacaktır. Ümraniye klima servis personelleri tarafından her marka klima kompresör tamiri yapılabilmektedir.

Klima gazı bittiğinde klima soğutmaz

Isıtmama veya soğutmama problemi en çok klima gazından kaynaklanır. Klima içerisindeki gazın ısıtılıp soğutulması ile çalışır. Klima gazı kapalı bir sistemin içerisindedir ve eksilen veya kullanılan bir şey değildir. Fakat borularda, ek yerlerinde arıza olduğunda ya da hatalı montaj yapıldığında zamanla gaz bitmektedir.

Gaz kaçağı meydana geldiğinde önce kaçak olan yerin tamiri yapılmalıdır. Tamir işleminden sonra klimaya gaz basık gerekir. Bu işlem dikkatli bir şekilde uzman teknik servisler tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Ayrıca mutlaka doğaya zarar vermeyen özel gazları kullanılarak dolum işlemi tamamlanmalıdır.

Firmamız tarafından Ümraniye klima gaz dolumu işlemi doğaya zararı olmayan klima gazı kullanılarak yapılmaktadır.

Ümraniye klima bakımı hem korur hem de masraftan kurtarır

Ümraniye klima bakımı genel temizlik yapılması, filtrelerin temizlenmesi, güvenlik ve gaz kontrollerin yapılması işlemidir. Bu işlemler klimanızın sağlıklı ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır. Firmamız tarafından Ümraniye genelinde uygun bakım ücreti ile klima bakımı yapılmaktadır.

Klimalar ısıtma veya soğutma dışında gelişmiş filtreleri sayesinde ortamdaki havanın temizlenmesini de sağlar. Bakım yapılmadığında klimada biriken toz ve bakteriler yüzünden klimada kötü koku meydana gelmektedir. Aynı zamanda klima çalıştıkça klimada biriken toz ve bakteriler ortama yayılmaktadır. 6 ayda bir yapılan düzenli bakım ile klima sağlıklı ve temiz hava sağlayama devam edecektir.

Ümraniye klima bakım ve servis ücretleri ne kadardır

Ümraniye klima servisi müşterilerine tamir, bakım ve sökme takma işlemlerinde en uygun fiyatı sağlamak için gayret göstermektedir. Tamir ve onarım masrafı belirleyebilmek için önce arıza ve yedek parça ihtiyacı tespiti yapmak gereklidir. Servis ücretleri oluşan masraflar yapılan işleme ve kullan yedek parçalara değişiklik gösterir. Klima bakım fiyatları ve güncel servis ücretleri ile ilgili randevu talebi oluşturulurken müşteri temsilcimizden bilgi alınabilmektedir.

Tüm klima marka ve modelleri için iletişim numaramız 0 530 930 85 95 7/24 hizmet verilmektedir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp