Gebze Klima Servisi

Gebze Klima Servisi | ☎️ 0530 930 85 95

Gebze klima servisi ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinin montaj, bakım ve teknik servis işlemlerini yapmaktadır. 10 yılı aşkın süredir tüm Anadolu yakası ilçeleri için klima servisi hizmeti sağlamaktadır. Her marka ve model klima için garantili kurulum, tamir, bakım ve yedek parça temini yapılabilmektedir. Müşterilerimizin acil ihtiyaçlarında hafta sonu veya pazar günü Gebze nöbetçi klima servis personelimizle hizmet verilmektedir.

Klima tamiri ve arıza giderme

Gebze klima tamiri, çalışmayan ya da sorunlu şekilde çalışan klimanın arıza tespiti ve onarımı işlemleridir. Oluşan arızanın durumuna göre sorunlu parça tamiri veya değişimi yapılmaktadır. Maliyet dikkate alınarak yapılması mümkün olan parçalar tamir edilmektedir. Tamir edilemeyen ya da yüksek maliyet oluşturan durumlarda orjinal yedek parça kullanılarak parça değişimi yapılmaktadır. Gebze klima servisi bünyesinde tüm markaların arıza tespiti, tamiri ve yedek parça temini hizmetleri bulunmaktadır.

Dış ünite kompresör arızası tamir ve onarımı

Firmamız Gebze bölgesinde kompresör tamiri yapan klima servisleri arasındadır. Klima kompresör arızası oldukça karşımıza çıkan arızalardan biridir. Kompresör pahalı bir parçadır ve genellikle kompresör değişimi oldukça maliyetlidir. Tüm klimalar için kompresörü tamiri hizmeti vermektedir. Uzman personellerimiz gerekli incelemeyi yaptıktan sonra yapılması gereken işlemler hakkında bilgi vermektedir.

Gebze Klima Servis Fiyatları

İşlem Tutar
Klima Servis Ücreti 200 TL - 250 TL
Klima Montaj Ücreti 600 TL - 1300 TL
Klima Arıza Tespit Ücreti 200 TL
Klima Bakım Ücreti 150 TL -350 TL
ÖNEMLİ : Yukarıdaki fiyatlar, servis, montaj, arıza, bakım ücretleri olup harici çıkabilecek arıza, parça, bakır boru gibi yedek parça işlemleri ayrıca fatura edilecektir.

Gebze klima sök tak hizmetimiz ile sizler için güvenilir ve profesyonel ekibimizle hizmet sunuyoruz. Uzman ekibimiz, klimalarınızı hassas ve sorun çıkarmadan sökerek yeni bir yere monte etmektedirler. Klima sökme ve takma fiyatlarımız normal düzeyde olup, klimanızın modeli, büyüklüğü ve daha bir çok etmen ücretin farklı olmasına neden olabilmektedir. Gebze klima sök tak fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız üzerinden bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz.

Ofis, evi iş yeri klima kurulum ve montajı hizmetleri

gebze-klima-tamiriEv, ofis veya iş yerinize klima montajı uzman personellerimiz tarafından yapılabilmektedir. Klima seçimi, kapasite tespiti, montaj ve kurulum ile ilgili tüm sorularınız için bize ulaşabilirsiniz. İhtiyaç halinde eski klima sökümü veya klima yeri değiştirme işlemleri de tarafımızdan yapılmaktadır. Güvenli klima kullanımı için montaj işlemlerinin doğru şekilde yapılması gerekmektedir.

Gebze Ev Kliması Bakım Servisi

Gebze klima bakımı, temizlik, filtre kontrolü ve temizliği, gaz ölçümü ile çeşitli güvenlik kontrollerinin yapılmasıdır. Bakım işlemi hem insan sağlığı hem de klima güvenliği açısından her yıl periyodik olarak yaptırılmalıdır. Aksatılan bakımlar sonucundan klima içerisinde biriken toz ve bakteri klima çalıştığında ortama yayılmaktadır. Hastalıklara neden olabilen bu durumu engellemek için klima bakımı yaptırmak doru bir tercihtir. Gebze klima bakım işlemi sağlıklı, temiz ve ferah ortama sahip olmak açısından önemlidir.

gebze-klima-servisiKlima gaz ölçümü ve dolumu

Gebze klima gaz dolumu klima içerisindeki gazın özel cihazlar kullanılarak yeniden basılması işlemidir. Klima gazı zamanla oluşan çatlaklar, bağlantı noktaları gibi kısımlarda oluşan kaçaklar yüzünden bitebilmektedir. Gazı biten klimanın ısıtma ve soğutma yapması mümkün değildir. Bu yüzden gaz basımı yapmak gerekmektedir. Klimaya gaz basımı yapılmadan önce gaz kaçağının tamiri yapılmalıdır. Gebze klima gaz basım işlemleri özel cihazlar kullanılarak yapılmaktadır. Gazı basımı için kullandığımız gaz garantili ve doğaya zarar vermeyen bir gaz çeşididir.

Gebze klima servis, bakım ve kurulum için gerekli bilgiler

Gebze klima servisi, bakımı, tamiri ve kurulumu ihtiyaçlarınızda uygun fiyatları ile yanınızdadır. Müşterimiz olun ya da olmayın tüm teknik konularla ilgi sorularınıza temsilcilerimiz tarafından cevap verilmektedir. Tüm sorularınız 0 530 930 85 95 numaralı telefonumuz 7/24 hizmetinizdedir.

Gebze Klima Sorunlarına Kökten Çözüm

Klimalar da zaman zaman farklı problemler ve sorunlar ile karşılaşmaktayız. Gebze klima tamircisi olarak klimaların sorununu ilk başta tespit ederek işimize başlıyoruz. Bu süreci ilerletirken sizlere de bilgi verip klimanızın neresinde hata olduğunu bildiriyoruz. Kökten ve sorunsuz klima çözümleri için 0530 930 85 95 numarasını arayabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp