Maltepe Klima servisi

Maltepe Klima Servisi | ☎️ 0530 930 85 95

Maltepe klima servisi, bakımı, montajı, tamiri, kurulumu ve gaz dolumu işlemleri için uygun fiyatları ile hizmetinizdedir. 10 yıldan uzun süredir çözümler geliştirerek uzman personelimizle iklimlendirme ve havalandırma sistemleri alanında faaliyet gösteriyoruz.

Edindiğimiz tecrübemizi tümüyle en kaliteli klima servisi hizmeti sağlamak için kullanıyoruz. Alanında deneyimli ve uzman teknisyen kadromuzla 100% müşteri memnuniyet ilkesi ile çalışıyoruz. Hizmet anlayışımız bizi Maltepe klima servisleri arasında öncü firmalardan biri haline getiriyor.

Anadolu yakası klima servisi bölgemizde yer alan Maltepe ilçesin de hafta sonu dahil 7/24 klima bakım ve tamir servisi sağlıyoruz. Uzman personellerimiz ile klima arızlarına en kısa süre içerisinde müdahale ediyoruz.

Güvenli klima servisi

Klima servisi ihtiyacınız olduğunda tercih güvenilir firmalardan hizmet almak çok önemlidir. Son zamanlarda eğitimsiz ve tecrübesiz kişiler klima servisi adı altında hizmet sunmaktadır. İstanbul’un pek çok semtinde bu tarz kişiler faaliyet göstermektedir. Bazı klima tamircileri Maltepe de dahil ucuz gaz dolumu, klima tamiri veya bakımı yapmaktadır. Klima bakımı uzmanlık ve tecrübe ile özen gösterilmesi gerektiren bir iştir. Özensiz veya eksik yapılan bir işlemin güvenlik ve sağlık sorunlarına sebep olmaktadır. Kalitesiz ve özensiz bakım sonucunda klimada gaz kaçağı, sesli ve verimsiz çalışma gibi arızalar oluşmaktadır.

Sizlere tavsiyemiz klimalarınızı güvenli uzman ellere emanet etmenizdir. Hem bütçenizi hem de sağlığınızı korumak için yetkili olan servisleri tercih ediniz. Kendini klima tamircisi olarak tanıtan kişilere itibar etmeyiniz. Klima servisi, onarımı veya tamiri hizmeti aldığınız kişinin mesleki yeterlilik belgesine sahip olduğundan emin olun.

Maltepe klima servisi olarak tüm montaj, tamir, bakım işlemleri firmamız garantisinde yapılmaktadır. Kullanılan tüm yedek parçalar garantili ve orjinaldir. Uzman teknisyenler tarafından garantili bir şekilde yerinde klima tamiri hizmeti verilmektedir. İhtiyaç halinde klima sökümü ve yeniden montajı da düzenli ve eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır. Müşterilerimiz tüm işlemler sonrasında gönülleri rahat bir şekilde klimalarını kullanabilmektedir.

Maltepe Klima Servis Fiyatları

İşlem Tutar
Klima Servis Ücreti 200 TL - 250 TL
Klima Montaj Ücreti 600 TL - 1300 TL
Klima Arıza Tespit Ücreti 200 TL
Klima Bakım Ücreti 150 TL -350 TL
ÖNEMLİ : Yukarıdaki fiyatlar, servis, montaj, arıza, bakım ücretleri olup harici çıkabilecek arıza, parça, bakır boru gibi yedek parça işlemleri ayrıca fatura edilecektir.

Maltepe klima sök tak hizmetimiz ile klimalarınızın zararsız bir şekil de söküm işlemlerini yapıyoruz. Uzman çalışanlarımız ile birlikte sizlerin zamanını çalmadan hızlı bir şekil de klima söküm ve montaj işlemlerini hallediyoruz. Maltepe klima sök tak fiyatı sabit bir fiyat değildir. Klimanızın marka, model ve gücüne göre fiyatlarımız da farklılık olabilmektedir. Sizler de maltepe de oturuyor ve klimanız için sök tak yaptırmak istiyorsanız bizleri arayarak sorunsuz bir şekil de hizmet alabilirsiniz.

Klima servisi hizmetimiz kapsamında periyodik bakım, arıza giderme, montaj ve demontaj gibi birçok konuda sizlere yardımcı oluyoruz. Maltepe klima servis fiyatları hakkında kesinlikle şüpheniz olmasın. Uzman ekiplerimiz ile uygun ve kaliteli iş prensibi anlayışıyla hizmet veriyoruz.

Klima artık eskisi gibi soğutmuyor ne yapmalıyım?

Klimanın eskisi soğutmaması genellikle klima gazının bitmesi veya azalmasından kaynaklanmaktadır. Bunun dışında klimanın soğutmamasının bir çok sebebi vardır.

Öncelikle klimanın çalışıp çalışmadığı kontrol etmek gerekir. Bazen elektrik tesisatından veya klima kart arızası nedeniyle klima çalışmaz. Bazı müşterilerimiz bu durumda klimanın soğutmadığını düşünür. Halbuki klima hiç çalışmamaktadır.

Bunun dışında klima kompresörü bozulduğunda da klima yine soğutmayacaktır. Bunu da eğer bakma imkanımız var ise dış ünite kontrol edilerek anlamak mümkündür.

Borularda tıkanma veya farklı peç çok sebepten dolayı klima faaliyetini yerine getirmiyor olabilmektedir. Her ne olursa olsun klimaya kullanıcının müdahale etmeye çalışması hatalıdır. Klima soğutmuyorsa eğer maltepe klima tamiri servisimizden yardım alabilirsiniz.

Klima bakımı yaptırmak hem gerekli hem de çok faydalıdır

Tüm İstanbul’da olduğu gibi ve Maltepe ilçesinde de 6 ayda bir klima bakımı yaptırmak gereklidir. Firmamız tarafından uygun bakım ücreti ile tüm Maltepe için klima bakımı yapılmaktadır.

Kalabalık ve yoğun bir şehirde yaşadığımız için iklimlendirme sistemleri artık hayatımızın bir parçası halinde. Daha ferah bir nefes almak için yaşadığımız ortamda kesinlikle klimaya ihtiyaç duyuyoruz. Günümüzde kullanılan filtreler sayesinde klimalar ısıtma veya soğutma yaparken aynı zamanda ortamdaki havayı da temizler. Klima bakımı yaptırmak ise size sağlıklı, ferah ve temiz bir hava kazandırır. Uzun ömürlü, güvenli ve verimli klima kullanımı için ise bakımlarına da ayrıca özen göstermemiz gereklidir.

Klimaya düzenli bakım yapıldığında filtrelerde bakteri oluşumunu engellenebilmektedir. Aksi halde filtre ve iç kısımlarda biriken toz, kir ve bakteri klima çalıştıkça ortama yayılmaktadır. Haliyle bu durum çeşitli hastalıkları da beraberinde getirir.

Maltepe klima bakımı ile klimanın genel temizliği ve filtre temizliği yapılmaktadır. Filtrelerin değişmesi lazımsa orjinal filtreler kullanılarak değiştirilmektedir. Ayrıca klimanın güvenlik kontrolleri de yapılmaktadır. Tesisatta veya bağlantı yerlerinde gaz sızıntısı olup olmadığı kontrol edilmektedir. Klimada gaz kaçağı varsa önce sızıntının nedeni bulunarak tamiri yapılmaktadır. Klimada gaz ölçüm yapılarak gaz basmak gerekip gerekmediğine bakılmaktadır.

Klima gazı eksilmesi gazı ancak bir kaçak olduğunda azalan veya biten bir şeydir. Onun dışında gazın eksilmesi söz konusu değildir. Klima gazı azaldığında klima serin üflemeye başlar ve faaliyetini yerine getirmez. Bu durumda klima gaz basılmalıdır.

Klima gazı bitmişse klimaya nasıl gaz doldurulur?

Klima gazı dolumu Maltepe servis personelleri tarafından özel cihazlar kullanılarak yapılmaktadır. Buradaki önemli iki ayrıntıya dikkat edilmelidir. İlk olarak doğaya zararı olmayan klima gazı kullanıldığından emin olmak gerekir. Ucuz ve kalitesiz gazlar hem klimaya hem doğaya hem de sağlığımıza zarar vermektedir. İkinci olarak ise klimada gaz kaçağı olmadığından emin olunmalıdır. Klimalarda kullanılan kalitesi gazlar ve gaz kaçakları yangın ve patlamalara neden olabilmektedir. Bu yüzden klimaya gaz basımı uzman kişiler tarafından hassas ve dikkatli bir şekilde yapılması gerekir.

Maltepe klima servisi iletişim bilgileri

Maltepe genelinden klima servisi, bakımı, tamiri, montajı ve gaz dolumu işlemleri için bize ulaşın. İletişim numaramız 0 530 930 85 95. 7 gün 24 saat hizmet verilmektedir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp