Kadıköy Klima Servisi

Kadıköy Klima Servisi | Bakımı | Montajı | Sök Tak | Gaz Dolumu

Kadıköy klima bakımı, montajı, gaz dolumu, arıza, kurulumu ve tamir servisi işlemleri için 7/24 hizmet veriyoruz. 10 yılı aşkın bir süredir iklimlendirme ve havalandırma sistemleri üzerine çözümler geliştirmekteyiz.

Müşterilerimizin aldığı hizmetten memnun olması bizim için çok kıymetli. Yapılan her işin bize yeni bir tecrübe ve işimiz için gelecek sağladığının farkındayız. Bu yüzden her yapılan işlemi en mükemmel ve kaliteli şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Yılların verdiği tecrübe ile Kadıköy klima servisleri arasında öncü firmalardan biri konumundayız.

Geniş bir servis ağı ile en hızlı şekilde müşterilerimize ulaşıyoruz. Hafta sonu dahil Kadıköy ve Anadolu yakası genelinde tüm klima arızaları için çözüm servisi üretiyoruz. Personellerimiz tümüyle alanında uzman ve mesleki yeterlilik belgesine sahip teknisyenlerden oluşmaktadır. Hizmet kalitemizden taviz vermeden en uygun fiyatlarla klima tamiri ve bakımı yapıyoruz.

Klima servisi çağırırken bunlara dikkat edin

Kadıköy ilçesinde montaj, tamir, bakım ve onarım servisi sağlayan çok sayıda klima tamircisi bulunmaktadır. Burada en önemlisi aldığımız hizmetin kalitesidir. Kullanıcılar servis hizmeti alırken anlık değil uzun süreli düşünmelidir. Yanlış veya bilinçsizce yapılan işlemlerin klimayı riskli hale getireceği unutulmamalıdır. Klima üzerindeki her işlem modern cihazlar kullanılarak, uzman teknisyenler tarafından yapılmalıdır. Kalitesiz ve özensiz işçilik klima o an çalışsa bile ileride daha büyük problemlere neden olmaktadır.

Klima servisi seçerken kesinlikle gerekli belgelere sahip olup olmadığı araştırılmalıdır. Alanında uzman ve tecrübeli servisler tercih edilmelidir. Yapılan işlemlerin garantili olması da bir o kadar önemlidir. Ayrıca yan sanayi yedek parça kullanımına dikkat etmek gerekir.

Kadıköy klima servisi tüm bakım, onarım, montaj işlemlerinde garantili ve uygun fiyatları ile hizmetinizdedir. Yerinde servis hizmeti sayesinde klimanız yerinden sökülmeden tamir işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Kullanılan yedek parçalar ve yaptığımız işlemler tümüyle garantimiz kapsamındadır. Gerek hizmet öncesinde gerekse sonrasında müşterilerimiz her konuda bilgilendirilmektedir. Servis sonrası hizmetler kapsamında müşterimiz ihtiyaç duyduğunda uzman personellerimiz tarafından teknik destek sağlanmaktadır.

Kadıköy Klima Servis Fiyatları

İşlem Tutar
Klima Servis Ücreti 200 TL - 250 TL
Klima Montaj Ücreti 600 TL - 1300 TL
Klima Arıza Tespit Ücreti 200 TL
Klima Bakım Ücreti 150 TL -350 TL
ÖNEMLİ : Yukarıdaki fiyatlar, servis, montaj, arıza, bakım ücretleri olup harici çıkabilecek arıza, parça, bakır boru gibi yedek parça işlemleri ayrıca fatura edilecektir.

En çok rastlanan klima arızası nedir? Klima neden ılık üfler?

En çok rastlanan klima arızası klimanın ortamı soğutmamasıdır. Müşterilerimiz çoğu zaman klimanın ya hiç soğutmamasından yada ılık üflemesinden şikayet etmektedir. Klimanın ortamı yeterince soğutmamasının birçok nedeni vardır.

Örneğin en sık rastladığımız durumlardan biri çeşitli sebeplerden dolayı klimanın hiç çalışmamasıdır. Bir başka neden ise klima kompresörü arızasıdır. Klima kompresöründe arıza meydana geldiğinde klima ortamı soğutmayacaktır. Bir başka sebep ise klimanın borularında meydana gelen tıkanıklıklardır. Klima borularının tıkanması da arıya neden olabilmektedir. Farklı pek çok sebep klimanın ortamı yeterince soğutamamasına neden olabilmektedir.

Fakat klimanın soğutmaması ile ilgili en sık rastlanan arıza klima gazı bitmesi veya eksilmesidir. Klima içerisinde ısıtma ve soğutma işlemleri için özel bir gaz kullanılmaktadır. Borularındaki çatlaklar veya bağlantı noktalarından kaçan gaz nedeni ile eksilme olabilmekte yada gaz tamamen bitmektedir. Bundan dolayı klima ortamı ısıtamamakta veya soğutamamaktadır.

Klima arızalarının önüne geçmek için en önemli şey bakımdır.

Klima bakımı arızlarının önüne geçmek için en önemli unsurdur. Çünkü bakım esnasında tüm filtrelerin temizliği, güvenlik kontrolleri ve gaz ölçümü yapılmaktadır. Klimaların sağlıklı ve güvenli kullanımı için 6 ayda bir periyodik bakımlarını yaptırmak gereklidir. Periyodik bakım klima içerisinde toz, kir ve bakteri birikmesini önleyecektir. Böylece klima bizim için sağlıklı bir ortam sağlayacaktır.

Temizliğin yanı sıra klima bakımı sırasında güvenlik kontrolleri de yapılmaktadır. Bu sayede klima kompresöründe ve iç aksamında görülen eksiklikler giderilmektedir. Gerekirse orjinal yedek parça kullanılarak eskiyen parçalar değiştirilmektedir. Böylece güvenli klima kullanımı sağlanmaktadır.

Bir diğer önemli konu ise klima gazı ölçümüdür. Klima bakımı yapılırken gazın durumu da kontrol edilmektedir. Herhangi bir eksilme söz konusu ise kesinlikle klimada bir kaçak var demektir. Önce klimadaki kaçak bulunup tamir edilmektedir. Kaçak sorunu giderildikten sonra klimaya gaz basımı yapılmaktadır.

Çevreye zarar vermeyen klima gazı kullanın

Kadıköy genelinde klima gazı dolumu uzman teknisyenlerimiz tarafından güvenli cihazlar kullanılarak yapılmaktadır. Klimaya gaz basarken dikkat edilmesi gerek en önemli şey kullanılan gazın cinsidir. Piyasada çok çeşitli klima gazı bulunmaktadır. Bazı gazlar açığa çıktığında doğaya ve insan sağlığına zarar vermektedir.

Firmamız tarafından güncel yönetmeliklere uygun, zararsız gazlar kullanılmaktadır. Ucuz ve kalitesiz klima gazı sağlık ve güvenlik açısından risk oluşturur. Bu yüzden klima gazı basma işleminden önce kullanılan gazın yönetmeliklere uygun olduğundan emin olunmalıdır.

Kadıköy klima servisi fiyat politikası

Kadıköy klima servisi, arıza tespiti ücretleri, bakım, onarım ve gaz dolum işlemlerinde fiyatları şeffaf bir şekilde sunmaktadır. Yapılan işlem işleme göre veya kullanılan yedek parçaya göre fiyatlar değişmektedir. Fakat müşterilerimizin tamamı işlem öncesinde servis ücreti ile ilgili mutlaka bilgilendirilmektedir. Müşteri onayı olmadan asla cihaza herhangi bir işlem yapılmamaktadır.

Amacımız tüm kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaştırabilmektir.

Bize ulaşın

Tüm klima modelleri için Kadıköy klima servis iletişim numaramız 0 530 930 85 95. Hafta içi veya hafta sonu 24 saat hizmet verilmektedir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp