Kadıköy Klima Servisi

Kadıköy Klima Servisi | ☎️ 0530 930 85 95

Kadıköy klima servisi, bakımı, montajı, gaz dolumu, arıza, kurulumu ve tamir servisi işlemleri için 7/24 hizmet veriyoruz. 10 yılı aşkın bir süredir iklimlendirme ve havalandırma sistemleri üzerine çözümler geliştirmekteyiz.

Müşterilerimizin aldığı hizmetten memnun olması bizim için çok kıymetli. Yapılan her işin bize yeni bir tecrübe ve işimiz için gelecek sağladığının farkındayız. Bu yüzden her yapılan işlemi en mükemmel ve kaliteli şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Yılların verdiği tecrübe ile Kadıköy klima servisleri arasında öncü firmalardan biri konumundayız.

Geniş bir servis ağı ile en hızlı şekilde müşterilerimize ulaşıyoruz. Hafta sonu dahil Kadıköy ve Anadolu yakası klima servisi için çözüm üretiyoruz. Personellerimiz tümüyle alanında uzman ve mesleki yeterlilik belgesine sahip teknisyenlerden oluşmaktadır. Hizmet kalitemizden taviz vermeden en uygun fiyatlarla klima tamiri ve bakımı yapıyoruz.

Klima servisi çağırırken bunlara dikkat edin

Kadıköy ilçesinde çok sayıda klima tamircisi bulunmaktadır. Burada en önemlisi aldığımız hizmetin kalitesidir. Kullanıcılar servis hizmeti alırken anlık değil uzun süreli düşünmelidir. Yanlış veya bilinçsizce yapılan işlemlerin klimayı riskli hale getireceği unutulmamalıdır. Klima üzerindeki her işlem modern cihazlar kullanılarak, uzman teknisyenler tarafından yapılmalıdır. Kalitesiz ve özensiz işçilik klima o an çalışsa bile ileride daha büyük problemlere neden olmaktadır.

Klima servisi seçerken kesinlikle gerekli belgelere sahip olup olmadığı araştırılmalıdır. Alanında uzman ve tecrübeli servisler tercih edilmelidir. Yapılan işlemlerin garantili olması da bir o kadar önemlidir. Ayrıca yan sanayi yedek parça kullanımına dikkat etmek gerekir.

Kadıköy klima servisi tüm bakım, onarım, montaj işlemlerinde garantili ve uygun fiyatları ile hizmetinizdedir. Yerinde servis hizmeti sayesinde klimanız yerinden sökülmeden tamir işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Kullanılan yedek parçalar ve yaptığımız işlemler tümüyle garantimiz kapsamındadır. Gerek hizmet öncesinde gerekse sonrasında müşterilerimiz her konuda bilgilendirilmektedir. Servis sonrası hizmetler kapsamında müşterimiz ihtiyaç duyduğunda uzman personellerimiz tarafından teknik destek sağlanmaktadır.

Kadıköy Klima Servis Fiyatları

İşlem Tutar
Klima Servis Ücreti 200 TL - 250 TL
Klima Montaj Ücreti 600 TL - 1300 TL
Klima Arıza Tespit Ücreti 200 TL
Klima Bakım Ücreti 150 TL -350 TL
ÖNEMLİ : Yukarıdaki fiyatlar, servis, montaj, arıza, bakım ücretleri olup harici çıkabilecek arıza, parça, bakır boru gibi yedek parça işlemleri ayrıca fatura edilecektir.

Kadıköy klima sök tak hizmetimiz ile evinizi taşırken klimanızın sök tak işlemlerini hallediyoruz. Uzman ekibimiz ile birlikte, uygun fiyatlı ve hızlı bir şekil de klimanızı ilk başta söküyor ve sonra istediğiniz konuma montajını yapıyoruz. Kadıköy klima sök tak fiyatı konusunda ise cazip fiyatlarla sizlere yardımcı oluyoruz. Klima sök tak işlemleri için bizleri arayabilir, fiyatlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dikkat: Sök tak fiyatlarında ki değişiklikler model, klima gücü ve daha bir çok etkene bağlıdır.

Kadıköy Klima Gaz Dolumu Uygun Fiyatlı Hizmet

Kadıköy klima gaz dolumu hizmeti sunan firmamız, yılların tecrübesi ve uzman ekibimiz ile klima sistemlerinizin en yüksek performansını sağlamak için 7/24 hizmetinizdedir. Klima gazı dolumu işlemini, kaliteli, güvenilir ve uygun fiyat politikamız ile sizlere hizmet vermek için hazırız.

Personellerimiz, klima gazı dolumu işlemi öncesinde klimanın mevcut durumunu değerlendiriyor ve ihtiyacınız olan gaz miktarını bu sayede belirliyor. Daha sonra, kaliteli ve güvenilir gazları kullanarak klima gazı dolumu işlemini gerçekleştiriyor.

Klima Bakımın'da Profesyonel Hizmet

Kadıköy klima bakımı hizmet anlayışımız profesyonelliğe dayanmaktadır. Cihazınızın marka veya modeli ne olursa olsun, kapsamlı bir bakım hizmeti sunuyoruz. Uzman klima servisi ekiplerimiz, klima cihazınızın iç ve dış kısımlarını detaylı bir şekilde inceleyerek, cihazınızda oluşan sorunları ilk başta tespit ediyor ve daha sonra, cihazınızın performansını arttırmak odaklı tamir işlemini gerçekleştiriyor. Bu işlemler esnasında da tüm işi özenle ve enerji tasarrufuna dayalı olarak yapıyoruz. Siz de profesyonel bir kadıköy klima servisi arıyorsanız eğer bizleri arayın ve bu mükemmel hizmetin keyfini çıkarın.

Kadıköy Klima Montajı İçin Doğru Adres

Kadıköy klima montajı hizmetimiz de, uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve deneyimli ekibimiz ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmakta son derece kararlıyız. Klima cihazınızı doğru bir şekilde monte ederek, klimanın ömrünü uzatıp performansını arttırıyoruz. Sizler de klimanızın uzun ömürlü ve performans odaklı çalışmasını istiyorsanız bizi tercih edin ve farkı hissedin.

Klima arızalarının önüne geçmek için en önemli şey bakımdır.

Klima bakımı arızlarının önüne geçmek için en önemli unsurdur. Çünkü bakım esnasında tüm filtrelerin temizliği, güvenlik kontrolleri ve gaz ölçümü yapılmaktadır. Klimaların sağlıklı ve güvenli kullanımı için 6 ayda bir periyodik bakımlarını yaptırmak gereklidir. Periyodik bakım klima içerisinde toz, kir ve bakteri birikmesini önleyecektir. Böylece klima bizim için sağlıklı bir ortam sağlayacaktır.

Temizliğin yanı sıra klima bakımı sırasında güvenlik kontrolleri de yapılmaktadır. Bu sayede klima kompresöründe ve iç aksamında görülen eksiklikler giderilmektedir. Gerekirse orjinal yedek parça kullanılarak eskiyen parçalar değiştirilmektedir. Böylece güvenli klima kullanımı sağlanmaktadır.

Bir diğer önemli konu ise klima gazı ölçümüdür. Klima bakımı yapılırken gazın durumu da kontrol edilmektedir. Herhangi bir eksilme söz konusu ise kesinlikle klimada bir kaçak var demektir. Önce klimadaki kaçak bulunup tamir edilmektedir. Kaçak sorunu giderildikten sonra klimaya gaz basımı yapılmaktadır.

Çevreye zarar vermeyen klima gazı kullanın

Kadıköy genelinde klima gazı dolumu uzman teknisyenlerimiz tarafından güvenli cihazlar kullanılarak yapılmaktadır. Klimaya gaz basarken dikkat edilmesi gerek en önemli şey kullanılan gazın cinsidir. Piyasada çok çeşitli klima gazı bulunmaktadır. Bazı gazlar açığa çıktığında doğaya ve insan sağlığına zarar vermektedir.

Firmamız tarafından güncel yönetmeliklere uygun, zararsız gazlar kullanılmaktadır. Ucuz ve kalitesiz klima gazı sağlık ve güvenlik açısından risk oluşturur. Bu yüzden klima gazı basma işleminden önce kullanılan gazın yönetmeliklere uygun olduğundan emin olunmalıdır.

Kadıköy klima servisi fiyat politikası

Firmamız fiyatları şeffaf bir şekilde sunmaktadır. Yapılan işlem işleme göre veya kullanılan yedek parçaya göre fiyatlar değişmektedir. Fakat müşterilerimizin tamamı işlem öncesinde servis ücreti ile ilgili mutlaka bilgilendirilmektedir. Müşteri onayı olmadan asla cihaza herhangi bir işlem yapılmamaktadır.

Amacımız tüm kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaştırabilmektir.

Bize ulaşın

Tüm klima modellerine klima servis talebi oluşturmak için iletişim numaramız 0 530 930 85 95. Hafta içi veya hafta sonu 24 saat hizmet verilmektedir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp