Beykoz Klima Servisi

Beykoz Klima Servisi | ☎️ 0530 930 85 95

Beykoz klima servisi uzun yıllardır iklimlendirme ve havalandırma sektöründe hizmet veren uzman teknik servis firmasıdır. Profesyonel teknisyen kadrosu ve son teknoloji cihazları tüm Anadolu yakası için klima servisi hizmeti sağlamaktadır. Her marka klima servis hizmeti için saha ekiplerimiz sürekli hizmetinizdedir. Hafta sonu ve pazar günü ise Beykoz ilçesi için nöbetçi klima servis personelimiz bulunmaktadır.


Klima tamiri

beykoz-klimaBeykoz klima tamiri herhangi bir sebepten ötürü arızalanan klimanın şekilde kullanıma hazır hale getirilmesi işlemidir. Klima arızalarında önce arızanın hangi sebepten dolayı yaşandığının tespiti yapılmaktadır. Daha sonra tamir gerektiren parçalar tamir edilmektedir. Tamir edilemeyen parçaların orjinal yedek parçalar ile değişimi sağlanır. Tüm Beykoz klima arıza tespiti ve klimanın tamiri eksiksiz bir şekilde yapılabilmektedir.

Klima kompresör tamiri

Klima kompresörü dış ünitende bulunan, klimanın çalışması için gerekli ve önemli bir bileşendir. Çeşitli sebeplerden dolayı zaman zaman klima kompresörlerinde arıza oluşmaktadır. Beykoz servisi, klima kompresörü tamiri için doğru bir adrestir. Teknik kadromuz gerekli incelemeyi yaptıktan sonra en kısa sürede klima kompresör tamiriniz gerçekleştirilmektedir.

Beykoz klima Bakımı

Beykoz klima bakımı, klimanın filtre ve iç aksamlarının temizlenmesi aynı zamanda gerekli kontrollerin yapılmasıdır. Tüm müşterilerimizin yılda en bir kez klima bakım işlemi yaptırması fayda sağlayacaktır. Aksi halde klima içerisinde bakteri ve toz birikmekte, müşterilerimizin sağlığı için tehdit oluşturmaktadır. Beykoz klima bakım işlemi klimanızın temiz, sağlıklı ve verimli bir şekilde kullanımı için önemlidir.

Beykoz Klima Servis Fiyatları

İşlem Tutar
Klima Servis Ücreti 200 TL - 250 TL
Klima Montaj Ücreti 600 TL - 1300 TL
Klima Arıza Tespit Ücreti 200 TL
Klima Bakım Ücreti 150 TL -350 TL
ÖNEMLİ : Yukarıdaki fiyatlar, servis, montaj, arıza, bakım ücretleri olup harici çıkabilecek arıza, parça, bakır boru gibi yedek parça işlemleri ayrıca fatura edilecektir.

Beykoz klima sök tak hizmetimiz ile de klimalarınızı bütçe dostu bir şekil de söküyor ve montaj işlemlerini hallediyoruz. Deneyimli teknisyenlerimiz ile birlikte, mevcut klima ünitenizi sökmeden önce sizlere nereye montaj edeceğimizi ve dediğiniz yere göre en iyi performansı almanız için özen gösteriyoruz. Beykoz klima sök tak fiyatı konusunda ise net bir fiyat veremiyoruz çünkü klimanızın marka, model ve gücü hakkında fiyatlar farklılık gösterebiliyor. Detaylı fiyat bilgisi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Klima gazı dolum işlemi

Beykoz klima gazı dolumu çeşitli nedenlerle eksilen veya tamamen biten klima gazının tamamlanması işlemidir. Klima gaz basım işleminden önce kesinlikle gaz kaçağının nedeni tespit edilmelidir. Tamir işlemi yapıldıktan sonra klimaya gaz basım işlemi yapılmaktadır. Beykoz klima gaz basım işlemlerimize kesinlikle doğaya zarar vermeyen özel gaz çeşidi kullanılmaktadır.

Ev kliması montajı

beykoz-klima-tamiriBeykoz ev veya ofis tipi klima montajı klimanın kullanıma hazır hale getirilmesi işlemidir. Yeni alınan klimalar için iç ve dış ünite kurulumu yapılmaktadır. Klima değişim işlemi yapılması halinde eski klimanın söküm işlemi de yapılmalıdır. Beykoz klima kurulumu ve sök-tak işlemleri uzman teknisyenlerimiz tarafından eksiksiz yapılmaktır. Özellikle dış ünite montajında herhangi bir kazaya sebebiyet vermemek için son derece dikkat edilmelidir.

Diğer Firmalardan Farkımız Nedir?

Diğer firmalara nazaran Öz Klima Servisi işini usta ehli kişilerle birlikte sorunu tespit edip yerinde ve zamanında uygun fiyat politikası ile hizmet vermektedir. Sizde eğer ki güzel ve işinin hakkını veren bir klima servisi arıyorsanız bir telefon kadar sizlere yakınız.

Beykoz klima servis, bakım, tamir fiyatları

Beykoz klima servisi, bakımı, tamiri ve kurulumu işlemlerinde yapılan işlemin özelliğine göre servis ücreti ve fiyatları değişmektedir. İşlem yapılmadan önce müşterimiz yapılan işlem ve maliyet hakkında bilgilendirilerek onay alınmaktadır. Ücret tarifesi, fiyatlandırma ve diğer konular ile ilgili bilgi almak için 0 530 930 85 95 numaralı telefonumuzdan 7/24 bize ulaşmanız mümkündür.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp